Невдовзі у Тернополі розпочнуть підрахунок безпритульних собак

27-29 червня у Тернополі відбудеться визначення кількості безпритульних собак в обласному центрі. Для цього потрібні добровольці зі смартфонами.

Підрахунок відбуватиметься за допомогою програмного забезпечення від Animal ID. Ефективне вирішення проблеми безпритульних тварин має розпочинатись з розуміння самої проблеми та постійного моніторингу ситуації шляхом порівняння показників.

Минулого року представники ГО "Вірне Серце" та БФ Faithful Friends - Вірні Друзі вперше ініціювали у нашому місті підрахунок за методикою міжнародної організації World Animal Protection на базі програмного забезпечення від Animal-id.net UA (детальніше про результати попереднього підрахунку тут https://bit.ly/3dga1mt). Цього року організатори сподіваються проаналізувати поточну ситуацію та порівняти із результатами попереднього року.

Отже, що потрібно для проведення підрахунку? Потрібні ВОЛОНТЕРИ (мешканці міста зі смартфонами на базі IOS чи Android).

Тернопіль розділено на сектори, вже зараз відкрита реєстрація на сектори жовтого кольору, тож знаходьте на мапі сектор та вибирайте номер сектору у випадаючому списку на формі реєстрації:  https://animal-id.info/site/become-volunteer?city_id=29 (якщо сектора немає у списку - Вас хтось випередив, виберіть будь ласка інший сектор)

Підрахунок відбуватиметься 27-29 червня з 7 до 9 год. ранку (один день = один сектор, зареєстрований волонтер повинен буде сумлінно пройти обраний сектор в один із цих днів на вибір, або може взяти додаткові сектори на інші дні).

Коротка відео-інструкція за посиланням:
https://www.youtube.com/watch?v=8WZqZatXBc8
(детальна інструкція з використання додатку дл ясмартфону буде відправлена на вказану при реєстрації Email адресу).

Підрахунок тварин є вкрай важливим для оцінки ситуації і забезпечення належних умов захисту тварин і комфортних умов проживання людей. 

Тернопіль підрахунок безпритульні_собаки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі