"Кличу його, а він не відгукується": що пережили жителі будинку, в якому через вибух знесло кілька поверхів

"Кличу його, а він не відгукується": що пережили жителі будинку, в якому через вибух знесло кілька поверхів, Дмитро Бондаренко

Мешканці будинку в Дарницькому районі Києва, в якому 21 червня сталася вибух, розповіли подробиці про те, що відбувалося в перші хвилини після події.

Антон разом зі своєю матір'ю та батьком жили в квартирі поверхом нижче ймовірного епіцентру. Хлопець в момент вибуху перебував у своїй кімнаті і не відразу зрозумів, що сталося, пише УНІАН.

"Я сидів у себе в кімнаті, спілкувався з друзями в месенджері і тут гуркіт, все падає, сиплеться. Я не зрозумів, що сталося. Виходжу в коридор, там мама кричить. Біжу в зал до батька – все засипано уламками бетону. Я кричу: "Тату, тату". Він не відгукується", – згадує Антон.

Його мати Тетяна крізь сльози розповіла, що вибух був настільки сильним, що в повітрі стояв туман з бетонної пилу.

"Дихати було нічим. Я кличу чоловіка: "Саша!" Він не озивався, але, начебто, шарудіння з-під завалів були. Начебто були ... Ти телефонуєш йому?", - звернулася вона до сина, перервавши свою розповідь . "Телефоную. Не бере слухавку", – відповів хлопець.

"Чому він не пішов на кухню або ще кудись? Ми планували на природу поїхати на цих вихідних, а тут...", – додала жінка і почала ридати.

Її сусідка по будинку додала, що побігла в під'їзд відразу після вибуху. "Біжу, а навколо – наче туман. На шостому поверсі стоїть дівчинка років 14-ти, плаче:" Врятуйте мою маму ". Заходжу – руїни. Чую стогін. Але як допомогти? Там завали бетону в метр заввишки. Відправляю дівчинку вниз, вона не погоджується, не хоче маму кидати. Ледве вивела її. Знайшла поліцейських, піднялися наверх, а жінка вже мовчала", – згадує Ірина.

За словами іншої сусідки, Юлії, підлітка врятувало те, що вона перебувала у ванній під час вибуху.

"Кухні та балкона у мене тепер немає – діра зяє. Мені пощастило, що поїхав на вихідні, а сусіди просто не розуміють, як вціліли. У сусідів був такий шок, що вони не пам'ятають, як вибігали на вулицю", – зазначив Леонід Михайлович, житель сьомого поверху, який найбільше пошкоджений.

вибух Київ багатоповерхівка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі