"Пускали всіх, ніяких масок": як відгуляли перше весілля після "жорсткого" карантину у районі на Тернопільщині (ФОТО)

"Пускали всіх, ніяких масок": як відгуляли перше весілля після "жорсткого" карантину у районі на Тернопільщині, Георгій Шевчук

На Тернопільщині, у Бучацькому районі, відбулося перше весілля після завершення так званого "жорсткого" карантину.

Як інформують "Тернополяни", про радісну подію молодята повідомили в мережі Фейсбук, опублікувавши декілька святкових фотознімків.

"Перше весіллячко Бучацького району після карантину... Щиро всім вдячні за участь до приготування і всім хто, розділив наше безмежне щастя та радість", - написала наречена Лілічка Торконяк.

"Вітаю молоду пару! Коли трохи оговтаєтесь - напишіть в двох словах чи вплинув якось карантин на дійство...",- поцікавився у коментарях Анатолій Дубина.

"Дуже дякуємо за вітання! Все було чудово, гості танцювали до упаду, навідь пускали всіх, хто був під весіллям танцювати... Дуже вже скучили люди за таким святом це було видно",- відповіла Лілічка Торконяк.

"А хіба не піст?",- уточнила Оксана Стравняк.

"Весілля було до посту, тиждень тому!",- зазначила Лілічка Торконяк.

"Вітаю Вас, любові, здоров'я, ДУШЕВНОГО КОМФОРТУ, Божої ласки і благодаті. А як святкуєте, гості є ? В масках? Ресторани вже працюють?",- поцікавилася Оксана Колодій.

"Дуже дякуємо, все було класно, ніяких масок, весілля давно дозволено",- пояснила Лілічка Торконяк.

"Пускали всіх, ніяких масок": як відгуляли перше весілля після "жорсткого" карантину у районі на Тернопільщині  (ФОТО), фото-1 "Пускали всіх, ніяких масок": як відгуляли перше весілля після "жорсткого" карантину у районі на Тернопільщині  (ФОТО), фото-2 "Пускали всіх, ніяких масок": як відгуляли перше весілля після "жорсткого" карантину у районі на Тернопільщині  (ФОТО), фото-3
Тернопільщина перше_весілля карантин
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі