Тернополяни знищують у себе під вікнами троянди, бо "здали на то гроші" (ФОТО)

Одні красу створюють, інші — руйнують працю, зроблену чужими руками. Саме так трапилось і на вул. Чалдаєва у Тернополі, де окремі жителі пообламували кущі різнобарвних троянд, що там розпустилися.

 Про прикрий випадок розповів у мережі «Фейсбук» повідомив голова ГО «Рада голів ОСББ Тернополя» Сергій Лупак.

«Розпочався сезон троянд у нашому ОСББ по вулиці Чалдаєва. Проте, знаходяться  "особливі" люди, котрі вважають, що саме для них троянди розцвіли, і можна пообламувати собі додому їх», — зауважує голова ОСББ.

Він також додає, що виростити цю красу — не так вже й просто, однак люди бездумно нищать красу, яка б ще довго радувала око сотень перехожих, пишуть Тернополяни.

«А шлях до цвітіння далекий:, потрібно придбати, посадили, підживити, декілька разів на рік обробити від тлі, на зиму прикопати, на весну розкопати, обрізати підмерзлі пагони. І усі "особливі" про це навіть не замислюються, головне для себе, пішов/пішла та понарізати», — скаржиться Сергій Лупак.

Що цікаво, деяким «цінителям прекрасного» намагалися вже пояснити, що кущі троянд — для усіх жильців будинку посаджені, а не для того, аби хтось прикрасив собі на день-другий оселю. Аргументи таких людей просто вражали, мовляв, ламають троянди, бо «здавали на це гроші»… Як слушно зауважують у коментарях під дописом тернополяни, з таким підходом нову країну не збудуєш…

Тернополяни знищують у себе під вікнами троянди, бо "здали на то гроші" (ФОТО), фото-1 Тернополяни знищують у себе під вікнами троянди, бо "здали на то гроші" (ФОТО), фото-2 Тернополяни знищують у себе під вікнами троянди, бо "здали на то гроші" (ФОТО), фото-3 Тернополяни знищують у себе під вікнами троянди, бо "здали на то гроші" (ФОТО), фото-4 Тернополяни знищують у себе під вікнами троянди, бо "здали на то гроші" (ФОТО), фото-5
Тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі