Прокурор Тернопільщини прославився порятунком чоловіка від самоспалення на Збаразькому кільці

Сьогодні ввечері увагу тернополян привернув до себе чоловік, який начебто хотів звести рахунки з життям. Він виліз на верх рекламної конструкції посеред Збаразького кільця з каністрою пального і нібито хотів себе підпалити. Що ж заставило вже досить старшу людину до такого вчинку?

Як повідомили Терміново джерела у правоохоронних органах, чоловік перебуває у Тернополі вже 2-3 дні. Тернополяни могли його бачити на сходах обласної прокуратури, де він періодично сидить з плакатом.

Завдяки таким діям фермер з Хмельниччини хоче привернути увагу громадськості до своєї проблеми – майнового конфлікту, який призвів до втрати коштів на посіви. З даного приводу відкрито провадження, яке скерували на розслідування на Тернопільщину. Чоловік же домагається, щоб справу повернули розслідувати на його рідну Хмельниччину.

У Тернополі фермера в прокуратурі приймали процесуальні керівники. Що ж штовхнуло його до акту відчаю – наразі невідомо.

Та рятував його не поліцейський психолог, не представник поліції діалогу, а… новопризначений прокурор Тернопільщини Петро Бойко. Саме він піднявся до чоловіка, зняв з його шиї щось схоже на мотузку та вмовив злізти.

Фермер Бойко порятунок самоспалення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі