Закрите кафе та люди зі зброєю: у Тернополі конфлікт через приміщення у центрі міста (ФОТО, ВІДЕО)

Закрите кафе та люди зі зброєю: у Тернополі конфлікт через приміщення у центрі міста, Тетяна Ілюк

Сьогодні, 24 червня зранку на вулиці Валовій, у центральній частині міста тернополяни побачили кілька десятків правоохоронців зі зброєю. 

За словами очевидців, підприємець, що орендує приміщення у центральній частині міста та має кафе "Скаварідка" не може потрапили всередину. 

З власних джерел Тернополянам стало відомо, що з 9 червня у цьому приміщенні змінився власник і він поставив охорону, щоб розібратися хто орендує придбане ним приміщення. Нові власники викупили приміщення в банку як заставне майно і вважають, що договір оренди незаконний, тому орендар зранку не може потрапити у своє кафе. 

Відтак, орендар "Скаварідки" викликав поліцію, дві сторони поки що дають пояснення, кафе "Скаварідка" закрите, пишуть Тернополяни.

Закрите кафе та люди зі зброєю: у Тернополі конфлікт через приміщення у центрі міста (ФОТО, ВІДЕО), фото-1 Закрите кафе та люди зі зброєю: у Тернополі конфлікт через приміщення у центрі міста (ФОТО, ВІДЕО), фото-2 Закрите кафе та люди зі зброєю: у Тернополі конфлікт через приміщення у центрі міста (ФОТО, ВІДЕО), фото-3 Закрите кафе та люди зі зброєю: у Тернополі конфлікт через приміщення у центрі міста (ФОТО, ВІДЕО), фото-4 Закрите кафе та люди зі зброєю: у Тернополі конфлікт через приміщення у центрі міста (ФОТО, ВІДЕО), фото-5
Тернопіль поліція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі