У Тернополі журналісти вийшли на акцію захисту місцевого телебачення (ФОТО)

Тернопіль приймає естафету Всеукраїнського Марафону «Захисту місцевого Суспільного мовника»!!!Комітети захисту Суспільного підтримують марафон у своїх регіонах.

Дощ не завадив тернопільським журналістам посеред вулиці звернути увагу перехожих на Суспільне мовлення, пишуть Тернополяни.

За словами колег, під час карантину години мовлення Суспільного насильно скорочують в усіх областях, безцеремонно знищують архіви та записи програм, які є історичною цінністю, знецінюють і викидають.

"Чимало людей усвідомлюють, що Суспільне фінансують з їх податків. Тож чи хочуть вони за власні гроші дивитися НІПРОШОУ❗️, яке їм пропонують на телебаченні і не мати можливості слухати радіо, бо його остаточно добивають? Споживач, який платить податки, не знає, що без нього уже вирішили, що саме і скільки він має дивитися на Суспільному, а що ні. Споживача ніхто не питає. Не зважаючи на те, що якраз у регіонах вирує різноманітність життя, людям нав’язують однотипну телевізійну картинку з Києва.Єдиний мовник в Україні, який не належить олігархам, руйнують", - відзначають колеги з Суспільного. 

У Тернополі журналісти вийшли на акцію захисту місцевого телебачення (ФОТО), фото-1 У Тернополі журналісти вийшли на акцію захисту місцевого телебачення (ФОТО), фото-2 У Тернополі журналісти вийшли на акцію захисту місцевого телебачення (ФОТО), фото-3 У Тернополі журналісти вийшли на акцію захисту місцевого телебачення (ФОТО), фото-4
Тернопіль суспільне протест
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі