"Людей відселяють": загрозливий підйом води у Дністрі вже фіксують на Тернопільщині (ФОТО)

Тернопільщина продовжує потерпати від надмірних опадів: рівень води у річках та озера сильно підвищився, а подальше його зростання загрожує катастрофічними наслідками.

Як інформує Управління ДСНС України у Тернопільській області, в зв’язку з опадами на Заході України, в Монастириському районі спостерігається значний підйом води у р.Дністер.

У с.Коропець підтоплено сільгоспугіддя, а у с. Устя Зелене розпочався перелив води через дамбу, виникла реальна загроза підтоплень домогосподарств.

Місцевою комісією з ТЕБ та НС прийнято рішення про часткове відселення мешканців.

На місці працюють підрозділи ДСНС, Національної поліції та спеціалізованих служб цивільного захисту. 

"Людей відселяють": загрозливий підйом води у Дністрі вже фіксують на Тернопільщині (ФОТО), фото-1 "Людей відселяють": загрозливий підйом води у Дністрі вже фіксують на Тернопільщині (ФОТО), фото-2 "Людей відселяють": загрозливий підйом води у Дністрі вже фіксують на Тернопільщині (ФОТО), фото-3 "Людей відселяють": загрозливий підйом води у Дністрі вже фіксують на Тернопільщині (ФОТО), фото-4 "Людей відселяють": загрозливий підйом води у Дністрі вже фіксують на Тернопільщині (ФОТО), фото-5 "Людей відселяють": загрозливий підйом води у Дністрі вже фіксують на Тернопільщині (ФОТО), фото-6
Тернопільщина Дністер загрозливий_рівень_води
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі