Каміння підмило й утворилось провалля: сильні дощі зруйнували дорогу до знаменитої гори на Тернопільщині (ФОТО)

Кременчанка Ірина Сідорова показала результати байдужості місцевої влади на випередження проблем. Мова йде  про дорогу до знаметиної на весь світ гору Бона - однієї з туристичних принад Теернопільської області.

Жінка розповіла, що місяць тому на засіданні бюджетної комісії просила виділити кошти хоча б на розробку проекту ремонту цієї дороги, не кажучи вже про сам ремонт. Але  у відповідь - почула лиш пусті відмовки.

"Ось дорога на Бону. Рік тому за допомогою підприємців-забудівників яму, яка утворилась від дощу, вдалось засипати. Це був тимчасовий захід, щоб дорога не зруйнувалась повністю.

Реакція влади на прохання допомогти - була така: кожен намагається перетягнути бюджет на свої вулиці, є важливіші питання.

Тепер - пожинайте плоди.

Не збираюсь просити більше нікого і нічого. Переліски, Плитниця, Липовиця, забудьте про транспортне сполучення з центром. І подякуйте міській раді за прекрасну роботу", - пише жінка в соцмережі.

Каміння підмило й утворилось провалля: сильні дощі зруйнували дорогу до знаменитої гори на Тернопільщині (ФОТО), фото-1 Каміння підмило й утворилось провалля: сильні дощі зруйнували дорогу до знаменитої гори на Тернопільщині (ФОТО), фото-2 Каміння підмило й утворилось провалля: сильні дощі зруйнували дорогу до знаменитої гори на Тернопільщині (ФОТО), фото-3 Каміння підмило й утворилось провалля: сильні дощі зруйнували дорогу до знаменитої гори на Тернопільщині (ФОТО), фото-4
Тернопіль бона гора дорога дощі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі