"Я не здався і не буду чекати!": син Віктора Павліка продовжує боротися з раком (ФОТО)

"Я не здався і не буду чекати!": син Віктора Павліка продовжує боротися з раком, Георгій Шевчук

Павло Павлік, син відомого співака Віктора Павліка, опублікував у соцмережах новий допис, у якому прямо заявив, що хоч його попередній пост і здався цілковито трагічним, насправді він не має наміру здаватися і продовжить боротьбу із раком.

Як інформує "ТСН", 21-річний юнак, який раніше повідомив, нібито свідомо відмовився від лікування саркоми хребців, пояснив, що не всі зрозуміли його слова правильно.

Павло запевнив, що хоч і припинив лікування, але не збирається сидіти і чекати, коли щось станеться. Він не здався та продовжує боротися з хворобою.

"Отож, найперше і найважливіше: я не здався! ...Можливо я й справді випадково написав так, що це мало вигляд як останні слова. Та це не так! Цитую: “Нам не вдалося зупинити розвиток моєї хвороби, вона продовжує активно вражати мій організм, руйнуючи його зсередини. А значить мені залишилося тільки протриматися в живих скільки зможу”. Написано, що мені залишилось тільки чекати. Та де написано, що так я і буду робити? Сидіти і чекати? Не для того я пішов на військову службу, щоб чекати поки щось станется. Я пішов туди, щоб знаходити шляхи вирішення проблем навіть там, де їх зовсім неможливо побачити. Тому просто чекати я ніколи не буду. Я й надалі буду боротися та жити з вірою в свою перемогу над моїм новим ворогом",- зазначив юнак.

"По-друге я не відмовлявся від лікування і це не було моїм якимось відчайдушним рішенням. Це було абсолютно логічним та обдуманим висновком. 18 курсів хіміотерапій. Більшість з людей, на щастя, не уявляє що це таке. Та ця штука отруює як хворі клітини, так і здорові, і звісно це сильно пригнічує імунітет. А якщо це ще й не дає бажаного результату, то який сенс продовжувати таке лікування? Саме тому ми з лікарями та батьками вирішили дати імунітету можливість відновитися та почати самому брати участь у знищенні хвороби",- уточнив Павло.

Також Павло Павлік відповів на ті коментарі, в яких користувачі мережі радили йому кинутися на пошуки допомоги у  нетрадиційній та альтернативній медицині.

"А щодо альтернативного лікування… Ви справді вважаєте, що якби якийсь дідо виліковував грибами та травами 4-ту стадію раку, про це б знали десятки зо два людей, а він би жив десь в селі на краю світу? ... А говорячи про різні клініки, які “вигадують” найновіші ліки, що якось стимулюють організм та виліковують ту ж 4-ту стадію… Та вже б давно увесь світ знав би про ті ліки і ви побачили б у головних новинах фразу “людство перемогло онкозахворювання, більше ніхто ніколи не буде від них страждати"",- додав Павло Павлік.

Юнак зазначив, що будучи вірянином, із дитинства звертається з молитвами до Бога. Так він відповів на ряд інших коментарів-порад.

"Я бачив заголовки, ніби я терміново шукаю старих друзів аби встигнути попрощатись з ними. Попрощатись? Та я збираюся тільки вітатися з ними знову і знову та знайомитися з новими. Прощаюся я тільки з нескінченними курсами важкого лікування",- запевнив хлопець.

Нагадаємо, Павло Павлік вже майже два роки хворіє саркомою хребців, яку йому діагностували у жовтні 2018 року.

"Я не здався і не буду чекати!": син Віктора Павліка продовжує боротися з раком (ФОТО), фото-1
Павло_Павлік боротьба_з_раком
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі