"Реальна загроза": 25 червня на річці Дністер очікується пік повені, рівень води сягне 9 метрів (ВІДЕО)

"Реальна загроза": 25 червня на річці Дністер очікується пік повені, рівень води сягне 9 метрів, Георгій Шевчук

Завтра (25 червня) очікується максимальне підняття рівня води у річці Дністер в Тернопільській області.

Про це повідомили Дністровському басейновому управлінні водних ресурсів.

Як інформує "НВ", згідно з прогнозами, у другій половині середи, 24 червня, у місті Галич Івано-Франківської області рівень води сягне 730−770 см. Це загрожує затопленням заплави, сільськогосподарських угідь, госпоб'єктів та будинків в Галичі.

У селі Нижнів на Прикарпатті очікується підвищення рівня води до 830 — 870 см із затопленням полів та будинків в Тлумацькому районі.

Вдень у четвер, 25 червня, у місті Заліщики Тернопільської області прогнозується пік паводку — до 880 — 930 см підняття рівня води у Дністрі, що призведе до затоплення с/г угідь та будинків в населених пунктах Борщівського та Заліщицького районів.

Причиною масштабних повеней на заході України стали зливи, які розпочалися минулого тижня. У гірських річках рівень води піднявся до двох метрів.

Внаслідок паводку підтопленими виявилися 230 населених пунктів в Івано-Франківській, Закарпатській, Львівській та Чернівецькій областях. "Велика вода" пошкодила 429 км автодоріг, 130 мостів та "відрізала" більше 30 населених пунктів.

Найсильніше від дощових паводків постраждала Івано-Франківська область. У 197 населених пунктах підтоплено понад 5 тисяч житлових будинків, зруйновано 125 км автодоріг та 90 мостів. Внаслідок стихії загинуло троє осіб, в тому числі одна жінка зникла безвісти.

У найбільш постраждалих районах відсутні електроенергія, газ та водопостачання.

Хвиля води 24 червня дісталася Тернопільської області, в селі Устя-Зелене почався перелив води через дамбу на річці Дністер.

Пік_повені Дністер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі