"Коронавірусом краще перехворіти влітку, ніж восени": тернопільський епідеміолог Володимир Паничев (ФОТО+ВІДЕО)

Володимир Паничев, епідеміолог з Тернопільщини озвучив інформацію, що на сьогодні карантинні заходи в області не потрібно ні послаблювати, ні посилювати.

"Щодо карантинних обмежень, то я думаю на сьогодні їх достатньо - не потрібно ні посилювати, ні послаблювати, головне контролювати дотримання вимог", - наголосив Володимир Паничев. - "Єдине, що нам зараз потрібно думати про осінньо-зимовий етап коронавірусу. На сьогодні ми перебуваємо у весняно-літньому етапі захворювання. І на мою думку, простіше та легше перехворіти коронавірусом літом, ніж восени, коли прийде сезонний грип та ГРВІ. Зрозуміло, що до осені в Україні вакцини від коронавірусу не буде. І нас врятує тільки колективний імунітет. А колективний імунітет, це коли більша частина мешканців перехворіє на коронавірус. А оскільки зараз літо, то перенести коронавірус можна у легкій та безсимптомній формі. Нам треба придивитися до досвіду боротьби європейський країн, зокрема переймати "шведський" чи інший варіант"".

Як інформують "Тернополяни", крім того, епідеміолог наголосив, що ситуацію в Тернополі та області вдалося проконтролювати, оскільки було вчасно введені карантинні обмеження.

"Завдяки карантину та обмеженням нам вдалося уникнути надмірного навантаження на госпітальну систему області, а це головне, - розповів Володимир Паничев. - А сьогодні нам потрібно готуватися до хвилі коронавірусу - восени - зимою".

Детальніше дивіться у відео.

Коронавірус Тернопільщина карантин головний_епідеміолог
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі