• Головна
  • Для українців змінили розмір штрафів за відсутність захисної маски
10:17, 2 липня 2020 р.

Для українців змінили розмір штрафів за відсутність захисної маски

Громадян України штрафуватимуть за відсутність масок в громадських місцях під час карантину на суму від 170 до 255 гривень. Про це заявив глава Мін'юсту Денис Малюська, пише УНІАН.

Відтепер в Україні встановлюється спеціальна відповідальність за неносіння масок для громадян України і окремо - відповідальність юридичних осіб: власників будинків, споруд і громадського транспорту під час перебування громадян, які зобов’язані пропускати громадян у вказані приміщення лише за наявності масок. 

Штрафи для фізичних осіб будуть істотно зменшені. І якщо зараз штраф за відсутність маски для громадян складає 17 тисяч гривень, то відтепер штраф становитиме від десяти до п’ятнадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян – тобто 170-255 гривень. 

Для посадових осіб розмір штрафу залишається незмінним. Водночас для юридичних осіб суми штрафів за недотримання маскового режиму будуть збільшені та становитимуть від 200 до 300 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 3 400 гривень до 5 100 гривень).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #маска #штраф

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Володимир
2 липня 2020 р., 11:03
Капєц. А де ті громадські місця. Це питання спірне. Я йду по вулиці, людей майже не має і до мене можуть докулупатися за маску. Та поштою їх на три букви... За магазини, ринки, супермаркети, зупинки та сам громадський транспорт я згідний...
Зеленського застрілити!!!
2 липня 2020 р., 13:07
А X У Й вам в cраку, пiдари вшиві, а не штраф!!!!
Останні новини
ТОП новини
У травні в Україні вдарить потужний мороз, навіть експерти налякані такою температурою: гроза і град сунуть на тлі шквалів
Малюк, якого мама на Великдень покинула напризволяще, вже має ім'я і прізвище
Мороз вдарить раптово прямо завтра, в Україні такого стрибка температури не чекали: в якій області рине дощ і злива?
"120 000 гривень втратила жінка, яка хотіла придбати авто для ЗСУ": поліцейські Тернопільщини встановлюють особу афериста
Оголошення
live comments feed...