• Головна
  • За наполяганням нардепа Чайківського, в область надійде 35 млн грн для постраждалих від повені
14:00, 5 липня 2020 р.

За наполяганням нардепа Чайківського, в область надійде 35 млн грн для постраждалих від повені

Мешканцям Тернопільщини, які постраждали від цьогорічної повені, держава виділить допомогу.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив народний депутат від нашої області Іван Чайківський. "Це питання на моє прохання підняв депутат нашої партії Депутатська група "Партія "За майбутнє" Яценко Антон під час години питань до Уряду".

За словами нардепа, Прем’єр запевнив, що найближчим часом в нашу область буде спрямовано 35 млн грн, як свого часу отримали сусідні з нами області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чайківський #гроші #повінь
ТОП новини
"З 1 липня ТЦК почне шукати на вулицях чоловіків без цього документа, їх чекає ВЛК і мобілізація": нові правила та заходи
"Зливи, грози та шквали": в Україну іде несамовита спека, синоптики попередили про негоду
"Ці огірки гості змітають зі столу першими": унікальний рецепт маринаду, не залишаться байдужими навіть гурмани
"Ці пиріжки з вишнями готуються без духовки": оприлюднено унікальний рецепт, тісто стане смачним і соковитим
Оголошення