"Це жах": на Тернопільщині з єврейських надгробків зробили сходи до двірного туалету (ФОТО)

"Це жах": на Тернопільщині з єврейських надгробків зробили сходи до двірного туалету, Георгій Шевчук

Шокуючу знахідку було здійснено на Тернопільщині: в селі Залізці Зборівського району комуністична влада свого часу при будівництві поліклініки та двірного туалету було використано єврейські надгробки. Про це повідомили на сторінці спільноти в мережі Фейсбук.

"В процесі впорядкування примузейної території, а саме під час демонтажу старого туалету, було виявлено стародавні надгробки із єврейського кладовища, які комуністи використали в якості будматеріалу! В теперішній час це з жахом сприймається! Лише задумайтесь над моральністю: радянська влада могильні плити використала в якості порогу в ТУАЛЕТ! Ще й написами, молитвою, назовні!Згодом виявлені надгробки ми відвеземо на їх історичне місце! До слова, сьогодні волонтерами були секретар, заступник голови, головний бухгалтер та інші працівники селищної ради! Разом - ми сила!"

"Єврейські надгробки виявили у сходах Залозецької поліклініки.А де у Зборові застосували надгробки із місцевого єврейського кладовища радянська влада?Підкажіть хто щось чув чи знає...",- ідеться в іншому повідомленні. Обставини випадку з'ясовуються. За розвитком подій стежте в наших наступних публікаціях.

"Це жах": на Тернопільщині з єврейських надгробків зробили сходи до двірного туалету (ФОТО), фото-1 "Це жах": на Тернопільщині з єврейських надгробків зробили сходи до двірного туалету (ФОТО), фото-2 "Це жах": на Тернопільщині з єврейських надгробків зробили сходи до двірного туалету (ФОТО), фото-3 "Це жах": на Тернопільщині з єврейських надгробків зробили сходи до двірного туалету (ФОТО), фото-4
Шокуюча_знахідка єврейські_надгробки двірний_туалет Тернопільщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі