• Головна
  • "Другою мовою в Україні має бути англійська, а не російська", - секретар РНБО
22:12, 6 липня 2020 р.
9

"Другою мовою в Україні має бути англійська, а не російська", - секретар РНБО

Єдиною державно мовою в Україні повинна бути українська мова. Другою мовою, яка має вивчатися з дитячого садка, має бути англійська. Це секретар РНБО Олексій Данілов озвучив в інтерв’ю Українській правді.

«Питання мови – це дуже важливе, принципове питання для держави. Ніякої другої, російської, у нас бути не може – не тому, що її не треба вивчати, її не треба знати. Якщо ми кажемо про Україну – то має бути тільки державна українська мова.

Чи має бути друга мова в Україні? Звичайно, має бути. Але це має бути англійська мова, яка має вивчатися, починаючи з дитячого садочка. Усі громадяни України, якщо ми хочемо бути в цивілізованому світі, мають знати, використовувати англійську мову. Це є обов’язкова річ», – наголосив Данілов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#українська_мова #англійська #РНБО #мовне_питання

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
війна з вітряками
6 липня 2020 р., 22:23
А якщо і англійська, і російська - то нє?....)))
не
7 липня 2020 р., 00:11
Тілько Українська!!!
Чл..
7 липня 2020 р., 08:24
Українці створили державу свою, щоб захищати малоросів....
Анонім
7 липня 2020 р., 08:46
Якщо були б вирішені питання правового , економічного та соціального х - ру  , то тоді можна було б зупинитися на комфртному спілкуванні та підвищенні  інтелекту для громадян краіни та іі мешканців,розділяючи іх чисельнісю та здібностями .А так , це лише марна трата часу , грошей та нервів .  Ще ніхто не побудував будинок , починаючи із покрівлі . Тому , такі речі потрібно брати до уваги , я думаю ...
За Круля Саса , єш пій і попущай Паса
7 липня 2020 р., 11:33
Ми не Хохли за Збруча ми унікальна територія Дістріхт Галіція і наших Тернопільських Предків в Тарнополі вчили Ляшської і Німецької мови і наші Предки їхали за Океан через Вєну .Ось чому наш Полуй- ко Іван із Гримайлова знав Німецьку як і Микола Копернік писав німецькою чи Пінзель чи Ваня Франко ....Нам потрібно іти шляхом Сінгапура який Японію догнав за півстоліття , повністю відказавшись від свої титульної недорозвинутої мови на рахунок мови Визволителів ...Кому та Хохляцке в Світі десь потрібна ? Та нігде навіть там Христя Фріланд ( українська фамілія) керує ....А то іще щоб Гоцули неначали вчити свою Гоцульську а Лемки в Чехії давно вчать Лемківську .Сепаратизм поганий ....
Оголошення
live comments feed...