• Головна
  • Які проєкти "Громадського бюджету 2020" реалізували у Тернополі?
14:00, 8 липня 2020 р.
2

Які проєкти "Громадського бюджету 2020" реалізували у Тернополі?

Цими днями у Тернополі активно ведуться роботи з реалізації проєктів-переможців «Громадського бюджету 2020». Так, станом на початок липня  за кошти бюджету громади уже успішно реалізовано три малих проєкти.

Серед них:

– №1 «Встановлення вуличних тренажерів»;

– №30 «Вуличні тренажери для занять спортом»;

– №10 «Спортивно-ігровий дитячий майданчик «Аляска»».

На стадії завершення наразі також роботи з реалізації великого проєкту №5 «Благоустрій ділянки території ТЗОШ №18 в м. Тернополі» та малого - №63 «Встановлення дитячого майданчика-лазанки на Трав’яному пляжі в парку ім. Т. Г. Шевченка». На інших об’єктах роботи тривають.

Нагадаємо, на участь у «Громадському бюджеті 2020» тернополянами було подано 91 проєкт, 67 з яких були допущені до голосування. Впродовж двох тижнів жителі громади віддали рекордну кількість голосів - понад 40 тис., за ідеї, які, на їхню думку, є найпотрібнішими для покращення життя в місті. Відповідно до результатів голосування, переможцями «Громадського бюджету 2020» стали сім великих та 14 малих проєктів, які будуть реалізовані до кінця 2020 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #Громадський_бюджет #проєкт #реалізація

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Чл..
8 липня 2020 р., 17:04
Ви коли ставите вуличні тринежери незабудьте що ще тре встановити турнік і бруси. Бо люди які хоть трохи займаються фізкультурою тими нікудишніми тринежерами незаймаються. Це не тринажери, а якась пародія. Картинка гарна, а толку нуль.
Останні новини
Оголошення
live comments feed...