• Головна
  • "Ще рік ізоляції?": у ЄС зробили радикальну заяву про відкриття кордонів
09:17, 13 липня 2020 р.

"Ще рік ізоляції?": у ЄС зробили радикальну заяву про відкриття кордонів

"Ще рік ізоляції?": у ЄС зробили радикальну заяву про відкриття кордонів

У прикордонному агентстві ЄС Frontex розповіли про основні варіанти скасування обмежень на перетин кордону після карантину, згідно найпесимістичнішим з них обмеження збережуться і в 2021 році.

Як інформує "Апостроф", про це в рамках засідання комітету Європарламенту з громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ заявив виконавчий директор Frontex Фабріс Леджер.

Він зазначив, що експертами було розглянуто різні варіанти на наступні 9 місяців і врешті запропоновано - не знімати обмеження влітку.

"Виходячи з оцінки ситуації, ми доповнили рекомендації Єврокомісії щодо скасування тимчасових обмежень на "несуттєві" (не пов'язані з роботою) подорожі в ЄС. У нас є три сценарії. По першому ЄС і Frontex будуть здатні повернутися до нормальної охорони кордонів у вересні. За другим, ми зможемо зробити це лише в кінці року. За найменш оптимістичним сценарієм, протягом 2021 року ми все ще будемо змушені мати справу з наслідками пандемії і обмеженнями на подорожі", - зазначив він.

Під час слухань Леджер зазначив, що Frontex планує розширити зв'язку з третіми країнами, зокрема, одного офіцера зв'язку можуть направити в Україну - в рамках виконання мандата в країнах Східного партнерства. Раніше Україна не потрапила в список країн, громадянам яких буде дозволений безперешкодний в'їзд до Євросоюзу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЄС #заява #відкриття_кордонів
Оголошення
live comments feed...