Реклама
09:26, 8 липня 2020 р.

Переваги настільного кулера

Реклама

Кулер (диспенсер) призначений для зручного та безпечного споживання чистої гарячої та холодної води. Диспенсери широко використовуються в громадських місцях (офісах, школах, інститутах, клініках та ін.) І в приватному використанні (квартирах, дачах, заміських будинках).

Придбати настільний кулер ви можете на https://hz-voda.com.ua/product-category/coolers-table/.

Слово «кулер» походить від англійських «to cool» - «охолоджувати». У українській розмовній мові назва «кулер» закріпилося за апаратами, на які встановлюються бутлі з водою. Хоча в диспенсерах може використовуватися як мінеральна вода, так і водопровідна вода.

Розрізняють кулер для води настільні і підлогові, що мають верхнє чи нижнє завантаження бутля, з охолодженням і нагріванням.

Принцип роботи пристрою: вода з пляшки надходить в розподільну систему. Спочатку в бак для холодної води, а потім, якщо є функція підігріву, в бак для гарячої води.

Кулер настільний, що встановлюється на будь-яку поверхню - стіл, тумбочку, підвіконня має ряд переваг:

• Легкий і компактний;

• Займає мало місця;

• Споживає менше електроенергії;

• Безшумний в роботі;

• Дешевше, оскільки володіє меншими габаритами;

• Легкий в транспортуванні.

Кулер для води настільний без нагріву часто використовують в навчальних закладах, клініках та інших закладах, де його функція - угамування спраги людей. Часто такий пристрій можна побачити в будинках і квартирах. Він служить джерелом чистої води. Наливати воду з бутлів незручно, тим більше в тому випадку, коли в будинку є діти.

Кулер для води настільний з нагріванням зручний для невеликих офісів - співробітники можуть заварити чай і випити гарячу каву. Також такі пристрої використовуються в заміських будинках і на дачах, що дозволяє в будь-який момент мати воду потрібної температури. Вода в кулерах нагрівається завдяки наявності електронагрівача.

Кулер для води настільний з охолодженням може бути виконаний в двох варіантах: охолодження компресорне або електронне. Перший варіант кращий для офісів і будинків з великими сім'ями, оскільки його ККД вище, ніж у електронного. Такий вид кулерів більш поширений, але для охолодження великої кількості води потрібно багато часу.

Пристрої з охолодженням користуються популярністю, особливо в тих районах, де буває спекотне літо.

Кулер настільний без охолодження купують для використання вдома в сім'ях, де є діти. Дитина без контролю може налити холодної води і застудити горло.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...