• Головна
  • Труби, що забруднюють Тернопільський став обіцяють забетонувати
11:12, 15 липня 2020 р.
5

Труби, що забруднюють Тернопільський став обіцяють забетонувати

 Днями планують забетонувати зливні труби, що виходять у водойму, з метою унеможливлення потрапляння скидів підприємств із території, прилеглої до Тернопільського ставу.

13 липня громадські активісти спільно із заступником міського голови Леонідом Бицюрою обстежили місця можливих скидів забруднюючих речовин у Тернопільське водосховище. Під час обстеження було вирішено забетонувати зливні труби.

“Тиждень тому ми спільно з громадськими активістами та журналістами інспектували Тернопільський став на предмет незаконних скидів з боку міста, –зазначив на своїй сторінці у соціальній мережі заступник міського голови Леонід Бицюра. – Небайдужі тернополяни звернулись до міської ради з тим, щоб унеможливити потрапляння скидів з боку одного з підприємств. Після перемовин і технічних консультацій, 13 липня ми обстежили місця, де за кілька днів відбудеться бетонування зливних труб, з метою унеможливлення потрапляння скидів з території, прилеглої до цього підприємств”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопільський_став #забруднення #викиди #бетон

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
007
15 липня 2020 р., 11:31
Грішать не тільки підприємства і слід перевірити акваторію із сторони Кутківців. сумніваюсь я, щоб нувориші виконували закони.
Nadal Pider
15 липня 2020 р., 13:20
Перед виборами вони ладні відсосати кожному хто за них проголоує
009
15 липня 2020 р., 18:11
Дуже цікаво, які то труби закриють. І чи то закриття щось дасть.
Оголошення
live comments feed...