• Головна
  • "Та ти шо?": тернополянка вимагала квиток у хамовитого водія маршрутки під хіхікання інших пасажирів
11:47, 17 липня 2020 р.
15

"Та ти шо?": тернополянка вимагала квиток у хамовитого водія маршрутки під хіхікання інших пасажирів

"Та ти шо?": тернополянка вимагала квиток у хамовитого водія маршрутки під хіхікання інших пасажирів

Не маючи електронного квитка, отримати проїзний квиток у маршрутках Тернополя – ще той подвиг. Адже часто пасажири стикаються із відвертим хамством зі сторони водія та мовчазним схваленням таких дій з боку... інших пасажирів.

Про такий досвід написала у фейсбуці тернополянка Наталія.

"Ранкове, по дорозі на роботу. 11 маршрут:Я: Квиток, будь ласка.Водій: Мовчить.Я: Надайте, будь ласка, квиток.Той у відповідь нервово відриває квиток, спочатку - меншим клаптиком, потім ще двома більшими таки віддав мені повний квиток- пазлик.Я: Зараз будете відомі, сфотографую і пожаліюсь на вас в Управління транспорту, комунікацій та зв‘язку міста.Водій: Та ти шо? Яке в тебе хороше почуття гумору!Я: На ви будь-ласка. Ви забули про свої обов’язки? Вони тут у вас за спиною на дошці висять.В мене досі ступор, а пасажири весело похіхікали, і ніхто, ніхто чорт забирай, ще з 10 пасажирів, які зайшли після мене не попросили квитка!", – пише жінка.

До слова, за водія у коментарях почали заступатися. Зокрема, Аліна Радченко написала наступне:
"Водій не винен. Він просто роботяга. Він діє в умовах, в які його поставили. Віддає в день визначену суму власнику. Взагалі собача робота", – вважає жінка.
Хоча що йому заважає просто видати квиток без зайвих нагадувань – незрозуміло.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#маршрутка #конфлікт #квиток

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Ольга
17 липня 2020 р., 11:59
Помітила, що після карантину водії 22-го, 13-го почали чемно без коментарів видавати квитки. Мені той квиток ні до чого. Але мені зовсім не "улибається" потім щось пояснювати контролерам.
Наталія, не забуть вечером поcмоктати
17 липня 2020 р., 12:51
Водій, його рабовласник, падаль з міської ради - всі в долі, а вас дебілів за лошар тримають, кидають білетики як клоунам, а ви виродки тішитеся білетиком, замість того щоб відстоювати свої права на справедливу вартість проїзду - 4-5 грн! Автор - кончена і дурна CУКA!
321
17 липня 2020 р., 21:59
А чому з проїзним квитки видають чемно, а за гроші - бикують? І там кнопочку натиснути, і там? Проїзний не купую, бо аж нудить від "картки тернополянського Надала"
Віктор
17 липня 2020 р., 23:38
Шановна Наталія ! Я вас чекаю з сьомої ранку і до кінця зміни на маршруті 11 і повірте, що ви захочете на кінцеву зупинку цього маршруту в якості пацієнтки. А за брехню і наклеп "Та ти шо ?" піди посповідайся. Пасажири свідки, що ви за коза і як ви мекаєте.
Світлана
18 липня 2020 р., 10:49
Дуже сумно. В мене також була аналогічна ситуація. Дійсно, майже ніхто не видає квитків, тому що пасажири не вимагають.
Оголошення
live comments feed...