• Головна
  • Залишився зовсім сам: як зараз почувається 12-річний хлопчик, який втратив усю родину в п'яній ДТП
18:32, 17 липня 2020 р.

Залишився зовсім сам: як зараз почувається 12-річний хлопчик, який втратив усю родину в п'яній ДТП

Залишився зовсім сам: як зараз почувається 12-річний хлопчик, який втратив усю родину в п'яній ДТП

12-річного Святослава Цурканова, родина якого загинула у моторошній ДТП, уже перевели із реанімації до звичайної палати. Його стан стабілізується. 

Про це повідомляє Резонанс.

Як зазначається, Святослав Цурканов – єдиний, хто вижив у страшній аварії на трасі під Києвом, втративши матір, батька, сестру та брата. Наразі хлопця під опіку взяв його дядько.

Нагадаємо, ДТП трапилася 13 липня. Тоді неподалік Києва в ДТП загинула ціла родина. Над водієм, який скоїв ДТП і був нетверезим, очевидці ледь не скоїли самосуд.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДТП #смерть #дитина #алкоголь

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Влодек
18 липня 2020 р., 16:07
Через одного пияка пішла вся родина,жесть. (
Дмитрий
30 липня 2020 р., 19:07
Издержки укро псевдо демократии .... 4  раза судимый и сейчас получит 8 лет  и выйдет через 4 года!!! Позор так званой системы правосудия и власти!!! В США -получил бы Пожизненно, в коммунистическом Китае -расстреляли и (пошли бы органы на запчасти), даже в России увеличили в 2 раза сроки отсидки за УБИЙСТВО на дорогах!!!
Останні новини
ТОП новини
"Пенсіонери на вулицях опиняться в руках ТЦК, остаточне рішення щодо призову літніх чоловіків": мобілізація, повістки і ЗСУ
Подвійна трагедія: на Тернопільщині в один день померло подружжя, яке прожило разом 34 роки
Посилена мобілізація з 1 січня накриє цілі натовпи, ТЦК чекатиме з рейдами масово у цих 6-х місцях: нові правила, повістки
"Хотів продати крадене, приховавши нестачу": на Тернопільщині викрили водія, який розбавив азотні добрива водою
Оголошення