• Головна
  • "Надібрала, а на другий день знову повна банка": жінка здивована "чарівною сметаною" на Тернопільщині (ФОТО)
16:07, 18 липня 2020 р.
11

"Надібрала, а на другий день знову повна банка": жінка здивована "чарівною сметаною" на Тернопільщині (ФОТО)

"Надібрала, а на другий день знову повна банка": жінка здивована "чарівною сметаною" на Тернопільщині  (ФОТО)

Мешканка міста Кременець Галина Алкіна зіткнулася зі своєрідним явищем, яке змусило її замислитися щодо поводження з деякими харчовими продуктами.

Як інформує "Реально", жінка оприлюднила фотографію слоїка зі сметаною, яка "не закінчується".

"Питання до господинь – може свіжа сметана в холодильнику за 2 дні отак збунтуватись? Надібрала, а на другий день знов повна банка. Вигідно чи шкідливо – як думаєте?",- написала Галина Алкіна.

В коментарях користувачі висловили різні думки щодо цього явища: одні припустили, що це наслідок недобросовісності продавця, а інші,- що проблема полягає у якісь хворобі самої корови.

Виловила своє бачення і користувачка Любов Бурак:

"Поясню, бо бачила як це роблять. Спосіб "приготування" такої сметани: у свіже молоко додають соду і кілька крапель йоду. Через кілька годин молоко проганяють через сепаратор, отримують вершки. Далі їх розбавляють 1х1 кисляком і бігом несуть на базар.

На смак і колір продукт не відрізнити від сметани, але за день-два вона починає бродити, бо в банці є молочно-кислі бактерії і сода, яка і спричиняє їхнє бродіння. Йод, як консервант і для кольору додають. Отака "кухня"".

"Надібрала, а на другий день знову повна банка": жінка здивована "чарівною сметаною" на Тернопільщині  (ФОТО), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сметана_з_йодом #Тернопільщина #сметана_не_закінчується

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
БЕНДЕРІВКА
18 липня 2020 р., 16:26
От аферисти, нічого святого окрім бабла. А ще мабуть до церкви ходить, щиро молиться, одягає вишиванку і б*ється в груди. що щира українка-ось вона логіка українця: аби побільше здерти. І так діють усі.Так що ще довго будемо бідувати з такими звичками.
зося
18 липня 2020 р., 16:35
Реб'ята! Ну яка сметана "у бабки" в наш час?.. Я вже мовчу про коронавірус... Але значно безпечніше купувати молокопродукти після механізованої обробки на молокозаводі, аніж отаку бридоту з рук...  І ще питання - скільки разів на день ті руки миються... Фууу!...
Харківянин!!!
18 липня 2020 р., 18:27
Т
Харківянин!!!
18 липня 2020 р., 18:28
Купуйте в магазині там хочаб буде кому щось предявити.....
Місько
19 липня 2020 р., 01:27
До хо-хо чи очко, не знаю точно як Вас там. Можна подумати що Ваші москальоуйобки не так само найобують свій народ ( тобто вас ) і ви жрете краще гамно? А своєю огульною і невмотивованою ненавістю до нас - бендерівців ви лише показуєте свій тваринний страх перед нами. Сикливі пси теж тявкають на тих кого бояться, здалеку і з за кута.
Останні новини
Оголошення
live comments feed...