• Головна
  • "Кар'єра зруйнувала все": тернополянка розповіла, що тепер думає про жіночу дружбу
18:31, 20 липня 2020 р.
2

"Кар'єра зруйнувала все": тернополянка розповіла, що тепер думає про жіночу дружбу

Недарма кажуть, що чужий успіх – одне з найважчих випробувань у житті людини. Особливо заплутані й суперечливі почуття викликає везіння близької подруги, з якою були абсолютно однакові шанси влаштувати життя. Але чомусь в однієї це вийшло набагато краще, а іншій залишається тільки боротися з почуттям гострої життєвої несправедливості до себе…

Як чужий успіх зруйнував багаторічну дружбу

Трапилася одного разу така історія. Ще з інститутських часів дружили між собою кілька дівчат, які зуміли зберегти хороші приятельські стосунки і через десяток років після закінчення навчання. Вони частенько зустрічалися на дівочих посиденьках і все було добре, доки вони всі знаходилися приблизно на одному соціальному рівні. Але ось одна із них, Ірина, почала поступово «рости», піднімаючись вгору по кар’єрній драбині. Жінка поділилася наболілим:

Коли я змінила роботу на більш престижну, вся наша компанія весело відзначила цю подію, бажаючи мені нових і добре оплачуваних трудових звершень. Згодом це побажання втілилося в життя, і я почала дозволяти собі все більш дорогі речі та поїздки, ми з чоловіком навіть придбали нове житло. Але раптом щира радість моїх подруг почала згасати.

Вони якось дуже злагоджено почали помічати, що і чоловік в мене недоглянутий, і дитина віддана сама собі, та й взагалі, ніхто ж не сумнівається, яким чином жінки просуваються по службі… Це було дуже образливо, пише Файне місто.

Відносини між подругами розладналися, погано прихована заздрість була дуже помітною і дуже чітко намітилася тенденція дружби «проти» Ірини. Але, так як вона була цікавою особистістю і постійно підкидала дівчатам нові теми для розмов, їхні спільні посиденьки тривали. Щоправда, після того, як жінка залишала подруг і бігла по справах, починався осуд.

Я давно здогадувалася, що поза моєю спиною подруги пліткували про мене. Але коли одна з них розповіла моєму чоловікові цілковито вигадану історію про мою нібито зраду, не витримала. Був гучний скандал, в результаті якого на поверхню випливло головне: мої подруги просто ненавидять мене за мій успіх! Дякувати Богу, в сім’ї у мене зараз все добре, але я ніколи не забуду, як мало не втратила чоловіка через заздрість подруг.

Найцікавіше, що всі ці пліткарки – в цілому непогані люди, і навіть готові прийти на допомогу в разі необхідності! Але складається враження, що їх більше влаштувало би падіння подруги, ніж чужий успіх, який так і ріже очі. То може, варто було б спрямувати енергію не на плітки та заздрощі, а на те, щоб покращити власне життя?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конфлікт #жінки

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
.
21 липня 2020 р., 09:05
...бать курки тупорилі....
Игорь
21 липня 2020 р., 12:00
Теорія відра з крабами на яву.
Оголошення
live comments feed...