• Головна
  • Заплатили за пологи 50 000 грн, а тоді... відмовилися від дитини: нечуваний випадок в елітному медзакладі
09:47, 21 липня 2020 р.

Заплатили за пологи 50 000 грн, а тоді... відмовилися від дитини: нечуваний випадок в елітному медзакладі

Заплатили за пологи 50 000 грн, а тоді... відмовилися від дитини: нечуваний випадок в елітному медзакладі

У приватному пологовому будинку “Лелека” в місті Києві, де вартість пологів стартує від 50 тисяч гривень, батьки відмовилися від новонародженої дівчинки. Про це повідомив на своїй Facebook-сторінці директор цієї клініки Валерій Зукін, пише Резонанс.

“Сьогодні в Лелеці написали відмову від дитини. Я останній раз стикався з подібною ситуацією багато-багато років тому. Були і відмови, були і підкидьки в моїй практиці. Тільки це все далеко-далеко, в “радянському” минулому. З 1992 року я працюю в приватній медицині і якось такі ексвізитні ситуації не характерні. і ось сталося…”-написав він. За його словами, дитина народилася з пороком розвитку, який не є критичним – він виправляється і його можна лікувати. Однак батьки написав відмову від дитини. Змінити їхнє рішення не допомогли жодні аргументи.
“Тепер дитина лежить в Лелеці. Одна. І на світі у нього нікого немає крім Лелеки. І ім’я для свідоцтва про народження йому дала Лелека”, – докірливо написав Валерій Зукін, висловивши надію, що, можливо, після цього поста батьки дівчинки змінять своє рішення.
“Я дуже хочу, щоб все це перетворилося в казку зі щасливим кінцем. Щоб маленьку дівчинку вилікували, вона знайшла своїх батьків, які будуть її любити, не заглядаючи в діагноз. І з бридкого каченяти вона перетворилася б на прекрасного лебедя, вийшла заміж і прийшла в Лелеку народжувати дітей. А я дожив би до цієї щасливої хвилини-написав у завершенні лікар.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пологи #дитина #відмова
Оголошення
live comments feed...