• Головна
  • Стало відомо, чи дозволять проводити випускні вечори цьогорічним 11-класникам
17:29, 22 липня 2020 р.

Стало відомо, чи дозволять проводити випускні вечори цьогорічним 11-класникам

Стало відомо, чи дозволять проводити випускні вечори цьогорічним 11-класникам

Враховуючи епідеміологічну ситуацію у Тернопільській області вирішили відтермінувати послаблення карантинних заходів. Однак, зважаючи на звернення випускників та їх батьків, проведення святкувань все ж дозволять. Але відповідальність за їх проведення нестимуть батьки та батьківські комітети.

Таке рішення прийняли під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У Тернопільській області налічується 4 900 випускників, з яких 1 352 – у м. Тернопіль.

«Проведення урочистих подій та випускних вечорів можливе відповідно до постанови Кабінету Міністрів. Вручення документів про освіту відбуватиметься з дотриманням протиепідемічних заходів. Проте, друга й неофіційна частина святкування, а саме випускного вечора – рішення випускників і їхніх батьків, які нестимуть за це відповідальність. Це їхнє право на особисте життя й приватність», - зазначив очільник обласної держадміністрації Володимир Труш.

Очільник області наголосив, що проведення усіх заходів повинне відбуватися в рамках чинного законодавства, постанов Кабінету Міністрів та головного санітарного лікаря України.

«Безпосередню відповідальність за видачу документів про закінчення базової загально-середньої освіти несуть місцеві органи влади, тобто відділи освіти та навчальні заклади, – повідомила начальниця управління й освіти ТОДА Ольга Хома. – Значна кількість навчальних закладів відмовились від святкування випускних, проте є багато батьків, які хочуть влаштувати таке свято для своїх дітей. Тому безпосередню відповідальність несуть саме батьки та батьківські комітети, які це організовують».

Усі відділи освіти отримали рекомендації щодо вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту. Останній термін видачі документів – 31 липня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#випускний #карантин

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...