• Головна
  • Скільки тернопільських абітурієнтів не змогли подолати “поріг” з української мови?
15:04, 25 липня 2020 р.
2

Скільки тернопільських абітурієнтів не змогли подолати “поріг” з української мови?

Результати ЗНО з української мови та літератури оприлюднив Український центр оцінювання якості.

Через погіршення знань пороговий бал з цього предмету знизили до 22. Втім, і його не подолало понад 8% випускників.

Експертна комісія при Українському центрі оцінювання якості освіти визначила порогові бали “склав/не склав”. Засідання комісії відбулося учора.

“Ми бачимо, що результати цьогорічних випускників гірші, ніж минулорічних. Звісно, пояснюємо таку тенденцію карантином. Тривалий період діти були змушені самостійно здобувати знання. Оскільки дистанційне навчання розвинене не в усіх школах. Також була невизначеність, коли і чи відбудеться ЗНО. Думаю, що багато дітей не мали мотивації до навчання”, – каже зз вчителька української мови Ольга Бойчук.

На Тернопільщині для участі у ЗНО з української мови та літератури зареєструвалося майже десять тисяч абітурієнтів. Втім, понад три тисячі випускників не прийшли на іспит через необов’язковість складання ДПА. Загалом цьогорічні результати дещо гірші, порівно із минулорічними.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #ЗНО #українська_мова

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Ганя з Лошнева
26 липня 2020 р., 02:39
аво туйво сего року борше песала зенео з тов українськов мовов бо захтіла поступати в пидагогічнов на вчительку першого класу але низнаю чи вистарчить тов балов же я получила
* * *
26 липня 2020 р., 13:39
ДІАЛЕ́КТ (від грец. διάλεκτος – розмова, говір, наріччя) – різновид певної мови, що разом із літературним становить національну мову; засіб спілкування між представниками однієї територіальної групи. Усі говірки тієї чи іншої мови складають поняття «діалектна мова», яка виконує ті ж функції та має такі ж структурні рівні, що й літературна мова; однак, на відміну від неї, не має однорідності, закріпленої в правопис. правилах та словнику. Діалекти є в усіх мовах світу.
Останні новини
Оголошення
live comments feed...