• Головна
  • Тернопільські пожежники повідомили про смерть свого колеги (ФОТО)
18:09, 26 липня 2020 р.
1

Тернопільські пожежники повідомили про смерть свого колеги (ФОТО)

Повідомлення про смерть свого колеги, пожежника та ліквідатора наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, Ганича Олександра Миколайовича повідомили в Управлінні ДСНС України в Тернопільській області.

26 липня 2020 року на 69 році пішов з життя учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, ветеран пожежної охорони Ганич Олександр Миколайович. Колектив Управління ДСНС України у Тернопільській області висловлює найщиріші слова співчуття.

З 22 червня по 22 липня 1986 року Олександр Миколайович, будучи старшим лейтенантом внутрішньої служби, на посаді помічника штабу пожежогасіння, брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Виконував обов’язки командира взводу водоподачі у складі Тернопільського батальйону відділу пожежної охорони.

Тривалий час був старшим інженером групи державного пожежного нагляду 1-ї самостійної державної пожежної частини ВДПО УМВС. Голова спілки Чорнобиль У МНС в Тернопільській області.

Нагороджений медалями «За відвагу на пожежі» (1986), «За бездоганну службу» III ст.(1983),«За бездоганну службу» II ст. (1988), «70 років Збройних Сил СРСР» (1988), Всеукраїнської організації «Союз ЧОРНОБИЛЬ України» - «За заслуги» (2006); нагрудними знаками: «Кращий працівник пожежної охорони» (1986), «Ліквідатор аварії на ЧАЕС» (2001), «20 років Чорнобильської катастрофи» (2006), орден «Герой Чорнобиля» (2020).

Життєвий шлях Олександра Миколайовича є зразком служіння своєму народові, прикладом людської гідності та добропорядності. У цей скорботний день висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійного. Світла пам'ять про нього назавжди залишиться в серцях рідних, колег по роботі, друзів та знайомих.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДСНС #пожежник #рятувальник #ліквідатор_ЧАЕС,

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Андрій
26 липня 2020 р., 22:38
А де ФФООТТОО???
Оголошення
live comments feed...