• Головна
  • Як в області освоюють "коронавірусний" бюджет: скільки і на що витрачають кошти у лікарнях Тернопільщини
12:30, 27 липня 2020 р.

Як в області освоюють "коронавірусний" бюджет: скільки і на що витрачають кошти у лікарнях Тернопільщини

Як в області освоюють "коронавірусний" бюджет: скільки і на що витрачають кошти у лікарнях Тернопільщини

Протягом березня-червня установи Тернопільської області здійснили закупівель на майже 67,5 млн грн для подолання COVID-19.

Це менше, ніж у Чернівецькій, Закарпатській та Львівській областях і майже так само, як в Івано-Франківську, однак знову ж таки менше.

Лідером за сумою замовлень є Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги, а найбільшим підрядником виявилась київська фірма «Медхолдінг». Однак лікарні також отримували благодійну допомогу, згідно з даними YouControl, у Тернопільській області, на суму близько 28 млн грн.
Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги, опублікувала договорів на понад 16 млн грн. Лікарня входить до переліку 18 медзакладів, які приймають хворих на коронавірус в області. Причому з усіх угод лікарня розірвала лише одну, сума якої не перевищувала 150 тис. грн.

Левову частку замовлень лікарні, а це 9,9 млн грн, поділили між собою чотири компанії, і всі вони постачали дороговартісне обладнання.

Решта лікарень за сумою замовлень далекі від «швидкої». На другому місці – Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня, яка приймає хворих на коронавірусну інфекцію, – 5,8 млн грн. Зобов’язання за більшістю договорів постачальники вже виконали.

Після цієї двійки лідерів виділяється ще Монастириська центральна районна лікарня та лікарня №3 в Тернополі, чиї суми замовлень 4,5 та 4,2 млн грн.
Закупівлі решти установ сильно відрізняються за сумою – усі вони менші трьох мільйонів гривень.

Три лікарні зі списку лікарень для прийому хворих на коронавірус взагалі не робили закупівель за передбаченою процедурою звітування для боротьби з COVID-19 у березні-червні: Підволочиська, Бучацька та Скалацька районні лікарні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #пандемія #кошти #бюджет

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...