• Головна
  • "Одна велика хвиля, яка буде підійматися і опускатися": у ВООЗ пояснили, що найбільше впливає на пошерення коронавірусу
07:34, 29 липня 2020 р.
4

"Одна велика хвиля, яка буде підійматися і опускатися": у ВООЗ пояснили, що найбільше впливає на пошерення коронавірусу

На поширення нового типу коронавірусу COVID-19 на відміну від грипу та інших вірусних інфекцій пора року мало впливає, адже інфекція передається інтенсивніше під час тісного контакту людей.

"І хоча респіраторні віруси раніше мали тенденцію робити це, ви знаєте, різні сезонні хвилі. Цей поводиться по-різному... Це вірус, який любить будь-яку погоду. Але особливо йому подобається стрибати від однієї людини до іншої, коли ми вступаємо в тісний контакт, тому давайте не будемо давати йому таку можливість", - сказала Маргарет Харріс.

Зі слів Харріс, коронавірус - одна велика хвиля, яка буде то посилюватися, то слабшати. Представниця ВООЗ наголосила, що людям слід постійно бути пильними і дотримуватися протиепідеміологічних рекомендацій. Харріс додала, що перш за все, на поширення коронавірусу впливають масові заходи і недотримання соціальної дистанції, - пише ТСН.ua.
"Це буде одна велика хвиля, вона буде трохи підійматися і опускатися. Тепер найкраще згладити її і перетворити на щось, схоже на те, що у вас під ногами... Там, де люди перебувають в тісному контакті, ми бачимо інтенсивну передачу", - підсумувала представниця Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Нагадаємо, головна вчена ВООЗ Сумія Свамінатан повідомила, що наразі понад 20 потенційних вакцин перебувають на стадії клінічних випробувань. Тому є сподівання, що в середині 2021 року може з'явитися вакцина від коронавірусу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #пандемія #вакцина #випробування #клінічні_ознаки

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
ддт
29 липня 2020 р., 07:59
А туберкульоз вже не стрибає? Від однієї людини до іншої?
євро
29 липня 2020 р., 09:00
найбільше впливає бо дуже багато дебілів порадників.....скоро вдавитеся тою гривнею і доларом
кара
29 липня 2020 р., 09:22
Короною супер маніполювати світом...
7
29 липня 2020 р., 14:23
Не буде ніяких "хвиль". Згадайте, як заїхали в Україну сотні тисяч заробітчан. Ні фіга не сталося. Ми перехворіли цим вірусом у грудні-січні.
Останні новини
Оголошення
live comments feed...