• Головна
  • Діти, у яких виявили коронавірус із трьох різних садочків, захворіли за межами закладів
17:45, 29 липня 2020 р.

Діти, у яких виявили коронавірус із трьох різних садочків, захворіли за межами закладів

Про дітей, у яких підтвердилли коронавірус, повідомляють в рішенні Тернопільського оперативного штабу для боротьби з коронавірусом – повідомляє 20Хвилин.

В управлінні освіти кажуть, що вогнищ в садках немає, а діти захворіли в сім’ях, а не в садку. На COVID-19 захворіла дитина в садку №12. Ще по одному випадку захворювання підтвердили в дошкільних закладах № 4 та №22. Таку інформацію опублікували в даних про епідситуацію, які обговорювали на засіданні штабу для боротьби з коронавірусом 24 липня.

" Нових випадків, окрім тих, які були оприлюднені, станом на 28 липня в закладах освіти не зафіксовано", – каже лікар-епідеміолог, заступник директора обласного лабораторного центру Володимир Паничев.

"Ситуація в закладах стабільна, і потреби їх закривати немає. Проте в рішенні штабу вказано: що у цих закладах зафіксовано саме спалахи спалахи захворювання. В управлінні освіти і науки Тернопільської міської ради спростовують інформацію і кажуть, що усі вихованці заразились не в садку. То чому самі про це пишуть на офіційному ресурсі?
" Були хворі батьки та тому захворіли діти", – каже головний інспектор з дошкільної освіти управління Ірина Антонюк.

"Хворі діти зараз на самоізоляції. Також вихованці із тих груп теж відправлені на самоізоляцію, як контактні. В усіх закладах для вихованців і працівників провели ПЛР-тести. Інших випадків не виявлено. Усі групи в садках №4 та №22 вже працюють після дезінфекції. Контактну групу в ДНЗ №12 відкриють 3 серпня, скільки там ще не встигли протестувати усіх працівників та дітей. Усі діти контактної групи закладу зараз вдома теж на самоізоляції. Усім дітям та вихователямпровели ПЛР-тестування. Перед тим, як відкрити заклад, мають бути усі результати тестів ПЛР. Хвора мама – захворіла дитина. Від цього ніхто не застрахований", – каже пані Антонюк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#садочок #коронавірус #спалах #самоізоляція

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...