• Головна
  • Феномен ЗНО-2020: з чим пов'язують високі бали абітурієнтів з математики та низькі - з української мови
08:35, 30 липня 2020 р.
2

Феномен ЗНО-2020: з чим пов'язують високі бали абітурієнтів з математики та низькі - з української мови

Цьогоріч в Україні зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) на найвищу кількість балів 200 склало більше учнів, ніж торік.

Максимальний бал ЗНО отримало удвічі більше школярів, ніж торік. Відмінників збільшилося майже у півтора рази. Найбільше двохсотбальників з математики.
Організатори тестування цей феномен пояснили тим, що через карантин учні сиділи вдома і мали більше часу підготуватися. Однак, кількість тих, хто на 200 написав українську, зменшилося ледь не вдвічі. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Шкільний вчитель з фізики радий, але не здивований. Він вважає, що те, що під час карантину усе пішло в онлайн, для учнів стало ще краще.
"Для сильних дітей проблем не було. Навпаки, було зручніше, вони всі питання задавали. Всі задачі розбирали", - каже вчителька.

Попри те, що був карантин і учні з півроку не ходили до школи, цьогоріч математику на 200 написало у півтора рази більше, ніж торік. А от по фізиці 200-бальників цьогоріч у 16 разів більше.
Загалом, у Міністерстві освіти і науки задоволені, як пройшло ЗНО. Тестування за пандемії коронавірусу провели так обережно, що спалахів COVID-19 після проведення не було.

Якщо цьогоріч збільшилося кількість 200-бальників з точних наук, то з українською біда. Українську мову та літературу на 200 написало всього 8 абітурієнтів і це вдвічі менше ніж торік.

В Українському центрі оцінювання якості освіти у цьому трагедії не бачать. Але вже наступного року планують переформатувати тестування з української мови та літератури. Цей тест розділять. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЗНО #оцінювання #тести

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
мама
30 липня 2020 р., 09:46
Чим більше придурки з міністерства будуть "українізовувати" українську мову, тим більше проблем буде у дітей. Про "українську" літературу - краще промовчу.
Оля
30 липня 2020 р., 21:51
Эти дети отличники хотя бы учились очно 10,5 лет , а если сейчас устраивать самообучение  начиная с 5-7 класса, то будут плохие результаты ЗНО
Останні новини
Оголошення
live comments feed...