"Випускна сукня зі 100-метровим шлейфом": у центрі Тернополя офіційно встановили рекорд України (ФОТО)

"Випускна сукня зі 100-метровим шлейфом": у центрі Тернополя офіційно встановили рекорд України, Георгій Шевчук

Вчора (31 липня), під час параду випускників, який відбувся у центрі Тернополя, було офіційно встановлено рекорд України.

Про це на своїй сторінці в мережі Фейсбук повідомила Наталя Стефанчук:

"Випускна сукня з найдовшим шлейфом у 100 метрів. ВСТАНОВЛЕНО. 102 м 87см.

Дякуємо міській владі, організатору ГО "Планета Вільних Людей", моделі- випускниці Марії Борисяк, діткам- моделям ТМ "НАТАЛІ-МОДА", діткам- танцюристам хореографічної студії "ТNG dance company" і їх батькам за встановлення неординарного рекорду.Дійство було вражаючим і захоплюючим. Красуні - моделі несли найдовший в Україні шлейф і демонстрували стиль і моду, молодість і красу, повноцінне життя і приклад того, що досягнення цілі можливе при великому бажанні і клопіткій праці.Часу на організацію дійства і виготовлення сукні було лише тиждень, на випускну сукню- трансформер витрачено до 200 метрів тканини, шлейф підчіпався до спідниці за 30 секунд і це було продемонстровано.

Після вручення Сертифікату Рекорду України модель щасливо повернулась до своїх випускників- однокласників, а рекордний шлейф надано для спільного проєкту від квіткової мережі "КвітоЦентр" і торгової марки "НАТАЛІ- МОДА" для діток з інвалідністю та перетрансформовано шлейф у дизайнерські спіднички для благочинних акцій "Планети Вільних Людей".

Дякуємо тернополянам, друзям, ГО "Українські Ділові Жінки" за добрі приємні слова підтримки.

Дякуємо ЗМІ і журналістам за професійне висвітлення інформації щодо події",- ідеться у повідомленні.

100_метровий_шлейф Тернопіль рекорд_України
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі