• Головна
  • Військова частина замість колонії: в області анонсували можливі зміни
13:00, 2 серпня 2020 р.
1

Військова частина замість колонії: в області анонсували можливі зміни

У приміщенні Копичинецької виправної колонії планують розмістити військову частину.

Про це на своїй сторінці повідомив голова Тернопільської ОДА Володимир Труш.
Свого часу в Копичинецькій колонії утримували 1860 ув’язнених та працювало 560 чоловік. Щомісяця в колонії вироблялося продукції на 4 млн. грн. Це деталі до комбайнів, копачі, перемотували трансформатори, по кооперації з «Ватрою» складали світильники, шили рукавиці та спецодяг, били тару. 

Станом на сьогодні колонія не функціонує. Здійснюються лише охорона об’єкта. Натомість матеріально-технічна база збережена відмінно. Це 8 га території, яка включає кілька будівель, стрільбище, чотири свердловини.

"Нині керівництво громади ініціює розміщення на цій території військової частини. Вважаю, що це правильним рішенням. Готовий підтримати керівництво громади у такій ініціативі", - зазначає голова ОДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#колонія #військова_частина

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
віт
3 серпня 2020 р., 08:10
А на фото Бережани!
Останні новини
ТОП новини
"Дощ і потужна гроза вдарять прямо завтра в областях України, жахлива спека накриє цілі регіони": куди суне злива і негода?
Потужна негода пре з лютою силою прямо завтра, дощ і жахлива гроза вдарить на тлі дикого вітру: в Україну іде люта злива
Те, що пробивалося на стіні в старовинному храмі, змусило священника завмерти: унікальна знахідка на Тернопільщині (ФОТО)
"Повістки і штрафи накриють масово незабаром, ТЦК починає шукати чоловіків з цими ознаками": мобілізація з 1 липня, ВЛК
Оголошення
live comments feed...