Як у кіно: мати хотіла допомоти синові втекти з в'язниці, виривши для нього тунель (ФОТО)

Тунель на три метри завглибшки та на десять метрів завдовшки викопала жінка власноруч у Вільнянську Запорізької області. А все для того, щоб її син – засуджений за вбивство – втік із в’язниці.

Про цю історію розповіли з фотодоказами на інстаграм-сторінці its_zp, – пише 24 канал.
"Втеча з Шоушенка", запорізька версія", – підписали історію автори допису. "Втеча з Шоушенка" – фільм Френка Дарабонта за книгою Стівена Кінга.А запорізька версія, власне, така, не дуже успішна, але вже яка є.

Жінка орендувала будинок недалеко від колонії у Вільнянському районі Запорізької області і ночами за допомогою інструментів рила тунель до виправної установи.

Як у кіно: мати  хотіла допомоти синові втекти з в'язниці, виривши для нього тунель (ФОТО), фото-1 Як у кіно: мати  хотіла допомоти синові втекти з в'язниці, виривши для нього тунель (ФОТО), фото-2 Як у кіно: мати  хотіла допомоти синові втекти з в'язниці, виривши для нього тунель (ФОТО), фото-3 Як у кіно: мати  хотіла допомоти синові втекти з в'язниці, виривши для нього тунель (ФОТО), фото-4

Жінку, звісно, викрили. Поліція каже, що вона навіть мала шанси дістатися до сина. Але тепер вона зможе, найімовірніше, зустрітися з ним лише на тому боці огорожі колонії.

тунель втеча в'язниця поліція колонія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі