"Україна має домовленості щодо вакцини від коронавірусу майже з усіма розробниками", – міністр охорони здоров’я

Україна веде перемовини щодо поставки вакцини від Covid-19 одразу, як тільки вона з’явиться на ринку. МОЗ відслідковує світові тенденції в лікуванні коронавірусної хвороби.

"В Україні зареєстровано чотири клінічні випробування лікарських засобів, які можуть використовуватися при симптоматичному лікуванні Covid-19" – Степанов.
Про це на брифінгу сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

"Ми активно проводимо політику щодо домовленості поставки вакцин в Україну як тільки вони з’являться, з усіма практично без виключення компаніями або альянсами, які вже далеко просунулися і найближчим часом можуть виготовити вакцину. Ми хочемо, щоб Україна однією з перших була забезпечена вакцинами", – сказав Степанов.

Він також нагадав, що в Україні зареєстровано чотири клінічні випробування лікарських засобів, які можуть використовуватися при симптоматичному лікуванні Covid-19.

За словами міністра, МОЗ відслідковує світові тенденції в лікуванні коронавірусної хвороби, і за потреби вводить до національного протоколу лікування Covid-19 необхідні препарати.
Як повідомлялося, станом на ранок 2 серпня в Україні зафіксовано 1 112 нових випадків коронавірусу, це на 60 випадків менше, ніж учора (1 172).
Одужали – 235 (вчора 556), померли – 16 (вчора 16).
Загалом одужали 39 543 особи, летальних випадків – 1 725.

коронавірус пандемія вакцина випробування клінічні_ознаки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі