• Головна
  • "Життя у місті повинно тривати": що вирішили депутати міської ради?
10:25, 3 серпня 2020 р.

"Життя у місті повинно тривати": що вирішили депутати міської ради?

"Життя у місті повинно тривати": що вирішили депутати міської ради?

Сьогодні, 3 серпня в залі Українського Дому відбулась позачергова 53 сесія Тернопільської міської ради VII скликання.

Василь Даньчак  начальник управління охорони здоров’я та медичного забезпечення ТМР зазначив, що при проведенні аналізу на території Тернопільської об'єднаної територіальної громади станом на 2 серпня 2020 року,  епідеміологічна ситуація у межах норми.

"Ситуація стабільна, а "червона зона" запроваджується у разі великої заповненості ліжок у медичних закладах міста, у Тернополі ж така заповненість саном на сьогодні - 38,9% від загальної кількості ліжкомість", - повідомляє Василь Даньчак.

Сергій Надал наголосив, що до міської ради та депутатів звернулись сотні підприємців міста та жителів Тернополя з проханням "не блокувати місто" та не встановлювати режим "червоної зони", адже ситуація у місті не критична і стабільна, а при прийнятті рішення ніхто із місцевими громадами не консультувався.
"При прийнятті такого рішення, Кабінет Міністрів України, жодним чином не радився із місцевою владою, і жодного офіційного документу, яким керуються органи влади та поліція, Тернопільська міська рада не отримувала", - зазначив мер міста.

Міський голова Сергій Надал зачитав що вночі у Тернополі не хотіли зупинятися поїзди, та коли люди вчинили бунт, бо їхали з Херсонської області з дітьми, хворими на ДЦП, то начальник поїзда під тиском людей зупинив потяг та випустив людей.
"То ж керуючись зверненнями наших містян показниками на рівень захворюваності на коронавірус, вирішити що рішення протиепідемічної комісії щодо визнання Тернополя як такого, що є у червоній зоні є неправомірним. Тож громадський транспорт працюватиме у звичному режимі, підприємці працюють у звичному режимі так само, як і садочки та всі інші суб'єкти господарювання. Звертаємося до Степанова та Криклія щодо скасування Тернополя як міста, що перебуває у червоній зоні, також скасувати рішення про незупинку поїздів у Тернополі та інше", - відзначив міський голова".

Депутати у своїх виступах підтримували проект рішення і наголошували, що введення "Червоної зони" є недоцільним для нашого міста.

Депутат Тернопільської міської ради Андрій Грицишин наголосив, що таке рішення спричинить чергове безробіття, ситуація з яким в місті і так плачевна, а центральна влада не надає жодної матеріальної підтримки тим, хто опиниться без роботи.

"Кожне владне рішення має бути відповідальним. Внесення Тернополя до "червоної зони" - це блокада. Людей позбавлять заробітку, джерела існування і не пропонують жодної допомоги. Це безвідповідально", - заявив депутат Тернопільської міської ради Андрій Грицишин

Депутати підтримали Проект рішення вцілому - 34 голоси "ЗА".

Тернопільська міська рада проголосувала за визнання Постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 р. №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». такою, що не грунтується на нормах Конституції України. 

Виконавчим органам та комунальним підприємствам Тернопільська міська рада дала доручення забезпечити у повній мірі життєдіяльність міста.

Тернопільська міська рада також у своєму рішенні рекомендує суб'єктам господарювання діяти відповідно до рішення комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільської міської ради.

Окрім цього, Тернопільська міська рада, закликала органи поліції не вчиняти дії щодо притягнення  до відповідальності суб'єктів господарювання, що діють відповідно до  прийнятого сьогодні рішення Тернопільської міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рада #рішення #коронавірус #позачергова_сесія

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Олег
3 серпня 2020 р., 10:29
За 10 років вперше схвалюю рішення міської ради)
Captcha
3 серпня 2020 р., 11:08
Яке вдома сидіти, ви що там в тій раді подуріли. А дітей за що годувати. Не підтримую нашого мера, але тут його позиція заслуговує похвали. Депутати респект, що підтримали це все.  Бо як виживати в умовах і так важких, а якщо прийдеться щей дома сидіти знов, то це буде триндєц...
Володимир
3 серпня 2020 р., 11:30
Велике спасибі керівництву міста.
Ігорцьо
3 серпня 2020 р., 11:38
Мододці!!! ЗеБобіки сосіть тепер лапу... Не встане на коліна перед вами Тернопільщина!!!
Блогер)
3 серпня 2020 р., 13:42
Коли це все закінчиться? Вже хочеться спокійно працювати і не думати що завтра знов все закриється
Останні новини
Оголошення
live comments feed...