На засіданні оперативного штабу у Тернополі прийняли ряд рішень щодо карантину

Сьогодні, 3 серпня, у Тернополі після позачергової сесії Тернопільської міської ради, відбулося засідання тернопільського міського оперативного штабу.

Разом з епідеміологами та правоохоронцями, чиновники приймали рішення яким чином має працювати місто в умовах нещодавнього рішення МОЗу та Кабміну, що місто перебуває у червоній зоні.
Відтак, на засіданні прийняли рішення не зупиняти роботу громадського транспорту, але з дотриманням карантинних умов - пасажири та водій у масках, дезінфекція транспорту та лише сидячі місця.

Також вирішили не посилювати карантинні обмеження у бібліотеках та кінотеатрі міста, а залишити усе як є.
У місті також розпочали роботу усі спортивні заклади, які також працюватимуть і надалі з дотриманням карантинних вимог.

На період перегляду рішення державної комісії, на території Тернополя впровадити усі обмеження, встановлені для так званої "помаранчевої зони".

Відтак, вагітним, хворим, особам після 65 років з хронічними захворюваннями тимчасово відмовитися від користування громадським транспортом у Тернополі.

У садочках призначити особу, яка буде слідкувати за дотриманням карантину у кожному дошкільному закладі та посилити протиепідемічні заходи, тимчасово відсторонити від роботи працівників віком від 65 років з хронічними захворюваннями. "Станом на 3 серпня у нас є дві групи ізольованих через коронавірус. Це 12 і 17 садочки, - дві групи ізольовано повністю, - відзначили у ТМР".

Дозволили у Тернополі торгівлю в магазинах і побутове обслуговування населення з дотриманням карантинних умов із захистом рук, очей та обличчя.
На літніх майданчиках - четверо клієнтів за одним столом і відстань між ними півтора метри.
"Рекомендую усім забезпечити рішення сесії ТМР, яке ми сьогодні прийняли і виведення Тернополя з червоної зони", - відзначив Сергій Надал.

оперативний_штаб карантин помаранчева_зона рішення транспорт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі