Зворушливе відео Віктора Павліка із ще маленьким сином розмістили друзі співака

Зворушливе відео Віктора Павліка із ще маленьким сином  розмістили друзі співака, Тата Когут

Ще зовсім малий син із батьком дуже зворушливо співає колискову.

"Колискова від люблячого батька. Велике горе для батьків ховати своїх дітей... Велике щастя почути від своєї дитини - тато, я тебе люблю... Немає слів... Щирі співчуття, нехай спочиває з миром та вічно живе у наших серцях!", - написали у допису фейсбук групи "Анна-Марія та друзі".

На своїй сторінці Instagram, Віктор Павлік, розмістив схоже відео, але до архівних кадрів з виступу артиста, де ще зовсім маленький Паша звертається до батька зі словами "Тату, я тебе люблю", додав моменти, зняті в лікарні, в останні дні життя вже дорослого Павла. У ролику син артиста лежить на лікарняному ліжку і повторює фразу "Тату, я тебе люблю".

Хрещена мати Павла - Анжеліка Рудницька у дописі в Facebook написала, що Павло був світлий, і дуже талановитий хлопчик.
"Наш Паша Павлик. Він був з народження гарнющий-прегарнющий. Ми з дівчатами вимріювали ще до його народження, щоб був високий світлоокий брюнет, здоровий і щасливий. Так і було до того, як рак вчепився у Пашин хребет. Наш хлопчик був добрий, світлий, з тендітною душею, наповненою любов‘ю. Талановитий, з почуттям гумору, мріями і великими планами. Досі не вірю, що його немає з нами. Мабуть, він був надто хороший для нашого жорсткого і несправедливого світу, який ранив його чутливу душу. Спочивай з Богом, синочку!"- написала вона.

Нагадаємо, син співака Віктора Павліка Павло помер у 21 рік. Юнак не зміг перемогти онкологію. Про це повідомила на своїй Facebook-сторінці мати хлопця, Лора Созаєва.
Саркому в сина артиста знайшли у 2018 році. Відтоді Павло переніс операцію, 18 курсів хіміотерапії та курс променевої терапії, але побороти тяжку хворобу не вдалося.У червні хлопець розповів, що припиняє лікування, але не припиняє боротьби та не полишає вірити в одужання.Останні тижні Павло перебував у хоспісі.

колискова батько син Віктор_Павлік смерть онкологія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі