Опубліковано листування жінки, яку затримали із відрізаною головою рідної доньки (ФОТО)

Опубліковано листування жінки, яку затримали із відрізаною головою рідної доньки, Георгій Шевчук

У мережі опубліковані фрагменти листування 38-річної жительки села Подвірки Харківської області Тетяни П’янової і її родичів, яке може поставити під сумнів вину жінки у вбивстві 13-річної дочки.

Як інформує "Obozrevatel" з посиланням на повідомлення Telegram-каналу “Харьков Life”, інтерес представляють чотири фрагменти з різних листувань, долучених до справи П’янової.

Березень 2020 року – Тетяна спілкується з подругою з приводу дочки Христини. Брат Тетяни спілкується зі слідчим, заявляючи, що вбивство її дочки було скоєно кимось у сестри на очах, тому у неї “з’їхав дах”. Брат і слідчий спілкуються з приводу колишнього чоловіка Тетяни, який погрожував їй (вона неодноразово викликала поліцію).

“У Тані немає такої сили, щоб відрізати голову, і немає такої ненависті і жорстокості. Просто по її в даний момент неадекватності роблять у всьому винуватою”, – пише родич.

Міркування про дивні моменти, які відбувалися в період вбивства, і про невідомого чоловіка, який потрапив на камери і якого не допитали.

Опубліковано листування жінки, яку затримали із відрізаною головою рідної доньки (ФОТО), фото-1 Опубліковано листування жінки, яку затримали із відрізаною головою рідної доньки (ФОТО), фото-2 Опубліковано листування жінки, яку затримали із відрізаною головою рідної доньки (ФОТО), фото-3 Опубліковано листування жінки, яку затримали із відрізаною головою рідної доньки (ФОТО), фото-4
Відрізана_голова_доньки опубліковано_листування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі