Батькам, які знімали 4-річну доньку у порно, дали по 12,5 років в’язниці (ФОТО)

Чоловіка і жінку, які використовували свою 4-річну доньку для створення порнофільмів, засудили до 12,5 років ув’язнення.

Національна поліці Кривого Рогу на своєму сайті повідомляє про те, що на початку серпня колегія суддів Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу визнала чоловіка і жінку винними у скоєнні злочинів, передбачених п’ятьма статтями Кримінального кодексу: торгівля людьми (ст. 149), зґвалтування (ст. 152), сексуальне насильство (ст. 153), розбещення неповнолітніх (ст. 156) та виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів (ст. 301). Суд призначив кожному з них 12 років і 6 місяців позбавлення волі.

У поліції нагадали, що подружжя викрили у червні 2018 року у Кривому Розі на Дніпропетровщині.

Вихідці з Кавказького регіону – чоловік, якому на момент затримання було 29 років, та його 30-річна дружина – фільмували статеві акти з 4-річною донькою та продавали порнографічне відео "клієнтам" за криптовалюту.

Для розсилки "пропозицій" фігуранти використовували месенджер, також влаштовували платні онлайн-трансляції.

Батькам, які знімали 4-річну доньку у порно, дали по 12,5 років в’язниці (ФОТО), фото-1 Батькам, які знімали 4-річну доньку у порно, дали по 12,5 років в’язниці (ФОТО), фото-2 Батькам, які знімали 4-річну доньку у порно, дали по 12,5 років в’язниці (ФОТО), фото-3 Батькам, які знімали 4-річну доньку у порно, дали по 12,5 років в’язниці (ФОТО), фото-4

Під час обшуку у квартирі, яку тоді у Кривому Розі орендувала родина, поліція вилучила мобільні телефони, комп’ютерну та відеотехніку, що використовували для створення й поширення порнографічного контенту, а також власне "фільми".
Справа налічувала 63 епізоди злочинної діяльності подружжя.

кримінальна_відповідальність неповнолітня порнографічна_продукція арешт в'язниця. суд
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Показувати новий коментар: внизу / вгорі
ну-ну!..
11 серп. 2020 р., 15:40:52

Чому немає відео? До речі, ви про це вже повідомляли - і не один раз А Тата Когут - то він чи вона? 🍓