Дружина Віктора Павліка розповіла про його стан після втрати сина (ФОТО)

Дружина Віктора Павліка розповіла про його стан після втрати сина, Тата Когут

Дружина Віктора Павліка та його концертний директор Катерина Репяхова розповіла про стан 54-річного артиста після смерті його молодшого сина Павла.

Як розповіла дівчина фоловерам в "сторіз" у Instagram, втрату музикант переживає дуже важко. Стан Павліка вона назвала "нестабільним"."Може відволікатися, посміхатися. Навіть пожартувати може, але все це може в секунду припинитися і він просто починає сильно плакати, – розповіла Репяхова. – Постійно дивиться фотографії. Загалом, важко".

Реп'яхова, яка також є концертною директоркою співака зазначила, що 12 серпня разом із Віктором Павліком відправляється на гастролі, що не може  її не тішити, адже це чудовий спосіб відволіктися від поганих думок.

Дружина Віктора Павліка розповіла про його стан після втрати сина (ФОТО), фото-1

Судячи з усього, дівчина знайшла спосіб повернутися додому раніше, так як на момент смерті Павла вона з матір’ю перебувала на відпочинку в Болгарії. Незабаром після новин про втрату чоловіка Репяхова повідомила, що відправиться додому.

Нагадаємо, що 21-річний Павло Павлік помер у п’ятницю, 7 серпня. Майже два роки син музиканта боровся з онкологічним захворюванням. Уже в неділю, 9 серпня, відбувся похорон Павла Павлика у Києві. На прощанні із Павлом були присутні лише найближчі родичі та друзі. Для представників ЗМІ церемонія була закритою.

смерть син артист співак Віктор_Павлік гастролі дружина,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі