Лікарі з Тернопільщини отримали медичний «Оскар» (ФОТО)

Номінантами на високу медичну відзнаку стали одразу двоє представників з Тернопільщини – Лілія Логойда та Пітер Регер.

Лілія Логойда – доцент, доктор фармацевтичних наук, завідувачка кафедри фармацевтичної хімії ТНМУ імені І. Я. Горбачевського, Пітер Регер – керівник благодійного фонду "Гуманітарна допомога міста Білефельд", громадянин Німеччини, якого висунула тернопільська регіональна рада.

«Медаль Святого Пантелеймона у номінації "За наукові розробки в медицині" отримала Лілія Логойда, а Пітер Регер здобув перемогу в номінації на Орден для іноземних громадян "За особистий вагомий внесок у розвиток охорони здоров'я України"», - розповіли в управлінні охорони здоров’я Тернопільської ОДА.

Лікарі з Тернопільщини отримали медичний «Оскар» (ФОТО), фото-1 Лікарі з Тернопільщини отримали медичний «Оскар» (ФОТО), фото-2 Лікарі з Тернопільщини отримали медичний «Оскар» (ФОТО), фото-3

До слова, з 2017 року в Україні запроваджується громадська відзнака «Орден Святого Пантелеймона». Її ініціатор — Громадська організація «Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги», вона підтримується Національною академією медичних наук України та Комітетом Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, а також главами трьох християнських церков в Україні. Так, з  9 серпня 2017 р. і до сьогодні, у день Святого Пантелеймона, кращі медики отримують свого «медичного Оскара».

нагорода лікарі оскар відзнака
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі