"Сиротами лишилось троє дітей": раптово помер військовий з Тернопільщини (ФОТО)

"Сиротами лишилось троє дітей": раптово помер військовий з Тернопільщини, Георгій Шевчук

Трагічна звістка приголомшила Тернопільщину: вчора (14 серпня) на 40 році раптово помер учасник російсько-української війни, прапорщик, уродженець Чорткова Іван Богданович Федорович.

Як інформує "Голос", сумну звістку про смерть військового оприлюднили у Чортківській міській раді.

“Смерть завжди трагічна і несподівана. Особливо для сім’ї – дружини, яка втратила люблячого чоловіка, і трьох дітей, які мали турботливого батька. Водночас втратив надійного товариша, професіонала військової справи й весь колектив військової частини А1915, у якій Іван Богданович проходив службу, будучи техніком цеху регламенту керованих авіаційних засобів ураження.

Прапорщик Іван Федорович присвятив своє життя служінню Батьківщині. Коли настав час, він не вагаючись взяв до рук зброю та став на захист України. Виконуючи бойові завдання в районах проведення Антитерористичної операції з жовтня 2017 року по квітень 2018, він неодноразово перебував у найбільш гарячих ділянках лінії бойового зіткнення у Луганській області, будучи у складі 80 окремої десантно-штурмової бригади.

Втім, смерть Івана знайшла не від ворожої кулі – його серце раптово й несподівано зупинилось вже на мирній землі”, — йдеться у дописі.

"Сиротами лишилось троє дітей": раптово помер військовий з Тернопільщини (ФОТО), фото-1
Помер_військовий_з_Тернопільщини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі