Тернопільські “боги війни” вибороли першість у змаганнях на Донеччині (ФОТО)

Професійні військові змагання зібрали артилеристів з різних регіонів України у Донецькій області. Тернопільські артилеристи здобули провідні позиції у поєдинках. І цим вони продемонстрували високий рівень готовності до виконання бойових завдань.

Як зазначають на Facebook сторінці 44 окремої артилерійської бригади: "Поєдинки тривали протягом кількох днів на одному з полігонів Донецької області. "Справжнім випробуванням на фізичну і психологічну витривалість стала артилерійська смуга перешкод. Військовикам доводилось діяти злагоджено і чітко, щоб не лише дійти до фінішу, а й досягти якомога вищих результатів."

Тернопільські “боги війни” вибороли першість у змаганнях на Донеччині (ФОТО), фото-1 Тернопільські “боги війни” вибороли першість у змаганнях на Донеччині (ФОТО), фото-2 Тернопільські “боги війни” вибороли першість у змаганнях на Донеччині (ФОТО), фото-3 Тернопільські “боги війни” вибороли першість у змаганнях на Донеччині (ФОТО), фото-4 Тернопільські “боги війни” вибороли першість у змаганнях на Донеччині (ФОТО), фото-5 Тернопільські “боги війни” вибороли першість у змаганнях на Донеччині (ФОТО), фото-6 Тернопільські “боги війни” вибороли першість у змаганнях на Донеччині (ФОТО), фото-7

“У ході змагань артилеристи продемонстрували свої навички у володінні штатним озброєнням і військовою технікою. Разом з тим продемонстрували рівень готовності до виконання завдань за призначенням. У результаті — успішно впоралися зі всіма випробуваннями, які були у конкурсі. Зокрема, наші бійці впевнено здобули перемогу серед розрахунків МТ-12 «Рапіра». Що ж стосується двох інших розрахунків, а саме 2А36 «Гіацинт-Б», то вони у своїй категорії зайняли друге та третє місця. У підсумку всі три підрозділи піднялись на п’єдестал, отримали дипломи й грамоти від Командування операції об’єднаних сил”.

змагання артилерія відзнака,смуга_перешкод
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі