Сучасні технології: у Тернополі завдяки жетону з QR-кодом родина знайшла свого зниклого пса (ФОТО)

Серед ночі у тернополян під час прогулянки з місцевого пляж загубився пес. Втім, завдяки спеціальному жетону з QR-кодом, улюбленця вдалося швидко знайти.

Вперше Белла, побачивши другого пса, кинулась за ним навздогін і миттю зникла у темряві. Розгублені господарі зупинили свої велосипеди та почали розшукувати пропажу. Пошуки тривали менше години. Десь у першій ночі роздався телефонний дзвінок – дзвонили з поліції – саме туди привели перехожі розгубленого собаку. На нашийнику Белли усього з пару тижнів висів жетон-адресник з QR-кодом, - пише "Головне". Саме він при скануванні і вивів на контакти господаря Андрія, адже після отримання QR-паспорту коричневу красуню зареєстрували на сайті Animal.id – у міжнародній базі домашніх тварин.

Сучасні технології: у Тернополі завдяки жетону з  QR-кодом родина знайшла свого зниклого пса (ФОТО), фото-1

Про щасливу подію власник собаки повідомив соціальну ініціативу “Happy Аnimals Тернопіль”, спільноту, яка пропагує реєструвати тварин, заради їх безпеки Андрій Левченко: “Вчора вночі наша Белла перший раз загубилася (в 12 ночі, коли поверталися на велосипедах від озера, побачила собаку і побігла за ним). Шукали її більше години, а потім нам подзвонила поліція, що собака знайшовся (вірніше знайшли люди, і звернулися до поліції). В поліції просканували qr-код і так знайшли контакти (бо я перший раз одів медальйон іншою стороною і телефону не побачили).”

жетон загублено собака ошийник
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі