Початок навчального року у тернопільських закладах освіти під загрозою, - епідеміолог

Початок навчального року у тернопільських закладах освіти під загрозою, - епідеміолог, Тата Когут

Ситуація з коронавірусом в області останніми днями є дуже напруженою. Через невтішні показники захворюваності початок навчального року під загрозою.

Про це повідомив епідеміолог Володимир Паничев на засіданні Тернопільського міського оперативного штабу. За його словами, якщо збережеться тенденція, яка є сьогодні, Тернопіль та область можуть опинитися в помаранчевій зоні. Відтак будуть введені різкі обмеження для загальноосвітніх шкіл.

"Якщо ми лишаємся в жовтій зоні у нас є перспектива нормально розпочати навчальний рік, зберегти нежорсткі обмеження, які зараз діють. Але якщо ми не вплинемо на динаміку, яка зараз набирає ознак погіршення, у нас є реальні ризики опинитися в зоні, коли ми не зможемо вчасно розпочати навчальний рік і будуть введені додаткові обмежувальні заходи. Ми маємо прикласти максимум зусиль, щоб місто достойно пройшло 14-ти денний період жовтої зони і щоб у переддень 1 вересня у нас не було ускладнення ситуації. Значна частина цього напрямку може бути зроблена нами", - зазначив епідеміолог.

Володимир Паничев також додав, що для того, щоб ситуація з вірусом не погіршилася, усмі людям потрібно дотримуватися карантинних заходів.

коронавірус пандемія. школа показник
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі