Сусідські війни: молода жінка отримала по голові сокирою через те, що її батьки відгородили власний город

Сусідські війни: молода жінка отримала по голові сокирою через те, що її батьки відгородили власний город, Тата Когут

На Тернопільщині у Шумському районі, 29 липня, жителька села Бриків звернулася у поліцію. Жінка отримала закриту черепно-мозкову травму голови від ударів рукояткою сокири та металевою її частиною. Нанесла удари сусідка, що приходиться рідною тіткою постраждалій.

У редакцію 0352.ua звернулась постраждала, що розповіла детально причини та хід подій тих днів.
"Ми із сусідами не у дуже добрих стосунках, люди вони сварливі та конфліктні, заздрісні. Родичі часто водили поряд з нашим городом свого коня на пасовище. Останнім часом зробили собі дорогу не просто по стежці, чи березі ріки, що поряд із нашим городом, а прямо по нашій земельній ділянці. Мій батько вирішив обгородити територію, що нам належить, але при цьому залишив місце для дороги, що знаходиться за межами нашої території. Однак тітці цього виявилось замало.  Поставлений паркан викликав у сусідки такі негативні емоції, що та кинулась із сокирою в руках його руйнувати. Кричала несамовито так, що я почула з подвір’я. А била по огорожі так, що від сокири відлетіла залізна частина із лезом", - розказує пані Анна.

Жінка вибігла на город, коли побачила, що тітка кричить та разом із своєю донькою ламають паркан, поставлений її батьком,  то повернулась за телефоном, щоб зафільмувати те, що саме сусідка руйнує огорожу, та пред'явити відео, як доказ у поліцію.
"Я увімкнула камеру на телефоні і почала знімати усе, що відбувалось навколо", - каже Анна.

Тітка ж, побачила, що пані Анна знімає усе на телефон. Кинулась із дерев’яною рукояткою від сокири в  одній руці, а залізною її частиною  у іншій на неї і  нанесла їй множинні удари по голові.

"У мене обличчя було в крові. Прибігла мама, мене захищати, їй теж дісталось кілька ударів від сусідки. Ми викликали швидку. У результаті - у мене закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку та накладені шви на голові, у мами - множинні гематоми голови», - розповідає пані Анна.

Пані Анна подала заяву до поліції, за фактом нанесення тілесних ушкоджень їй, а також її матері.

"Справа набирає обертів. Маючи знайомих та родичів у поліції, та можливо, за їх порадою тітка  теж звернулась  до поліції  та написала заяву на нас. Але яка заява, якщо на ній жодного синця, через те, що її ніхто не бив. А я  та моя мама, серйозно постраждали. Мені довелося приймати ліки, я й сьогодні продовжую лікування і маю проблеми із здоров'ям, внаслідок даного побиття та пережитого стресу. Я вже незнаю, як захищатися і куди звертатися, щоб ця справа нарешті дійшла до якогось логічного завершення, а я та мої батьки не боялися повтору подій. Я не розумію, як можна бути такими озлобленими та брехливими людьми, що за метр землі кидатися на людей із сокирою, а потім щей робити із себе жертву", - зазначає пані Анна.

сокира поліція огорожа село річка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі