Почесними громадянами Тернополя стануть лікарі, поети, активісти і загиблі вояки

Питання "Про нагородження відзнаками Тернопільської міської ради" депутати планують розглянути під №1 на сесії у п’ятницю, 21 серпня.

До слова, орієнтовний порядок денний 54-ї сесії Тернопільської міської ради вже оприлюднили. Початися засідання має о 9-й годині. Всього у порядок денний внесли 279 питань. Зауважимо, списків для нагородження відразу два: у першому – претенденти на звання «Почесний громадянин Тернополя», у другому – висуванці на отримання особливої відзнаки Тернопільської міської ради.

Отже, якщо депутати це питання підтримають, "Почесними громадянами Тернополя" стануть:
– Антон Грицишин – голова обласної організації «Меморіал» ім..В. Стуса;
– Михайло Андрейчин – завідувач кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією, шкірними і венеричними хворобами Тернопільського національного медичного університету ім. І. Горбачевського;
– Олександр Венгринович – голова Всеукраїнського товариства «Лемківщина»;
– Олег Герман – громадський і культурний діяч, поет, графік;
– Юліан Кройтор – засновник і перший директор Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки;
– Леся Любарська – поетеса, громадський діяч;
– Володимир Пласконіс – майстер спорту із класичної боротьби, заслужений тренер з класичної боротьби, ексдиректор ТСДЮШ олімпійського резерву з греко-римської боротьби;
– Володимир Шкробот – генеральний директор КНП «Тернопільська обласна психоневрологічна лікарня».

Окрім того, посмертно це звання отримають: сержант 24-ї окремого штурмового батальйону «Айдар» Збройних сил України, учасник російсько-української війни Іван Дедюх і майор Збройних сил України, учасник російсько-української війни Михайло Цимбалістий.
Нагороди Тернопільської міської ради міський голова вручатиме в урочистій обстановці при святкуванні Дня міста, тобто 28 серпня, як і було минулих років.

нагорода почесний_громадянин міська_рада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі