"Я хочу бути там": Міккі Рурк пояснив, чому бажає бути похованим на межі з Тернопільщиною (ФОТО)

"Я хочу бути там": Міккі Рурк пояснив, чому бажає бути похованим на межі з Тернопільщиною, Георгій Шевчук

Всесвітньо відомий кіноактор, голлівудська зірка та знаний боксер Міккі Рурк пояснив, чому бажає бути похованим в українському селі в Хмельницькій області, на межі з Тернопільщиною.

Як інформує "ТСН", про це 19 серпня розповів помічник американського актора Дмитро Корнійчук.

Він каже, що Рурк знає про його сім'ю та часто бачив фото і відео з України. Саме рішення про місце поховання він прийняв після смерті дідуся Корнійчука, який проживав у Загірцях Хмельницької області.

"Я йому показав Загірці, яка там природа, показував фото та відео. І ось, коли дідусь помер, він (Міккі Рурк) каже: "все я хочу бути там". Я запитав чому. Він відповів: "Я не хочу бути в Лос-Анджелесі, коли це станеться, аби не турбували. Хочу бути в гарному, тихому місці наодинці з природою", - пригадує розмову помічник кінозірки.

За словами Дмитра Корнійчука, оточення актора відреагувало на таке рішення спокійно, а Рурк ще раз підтвердив серйозність намірів та нещодавно попросив "придивитися йому місце на кладовищі".

"Він мені написав, щоб коли я буду на кладовищі подивився місце. Чесно кажучи, я думав, що він про це забуде, але ні. Я йому казав, що ось їду до своїх родичів, а він попросив обрати місце поруч з Талімоном (дідусь Корнійчука), посадити гарне дерево та поставити лавку", - додав він.

Міккі_Рурк село_на_межі_з_Тернопільщиною
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі